Formalizada Suministros

Aquest contracte té per objecte el subministrament, en règim d’arrendament operatiu (rènting), de dos vehicles mixtos adaptables de cinc (5) places, i un camió de menys de 3.500 kg amb caixa oberta amb alces i bolquet, durant un període de quatre (4) anys, amb destinació als serveis que presta el Centre El Puig del Consell Comarcal del Pla de l’Estany. El contracte comprendrà la posada a disposició dels vehicles, així com totes aquelles prestacions inherents al rènting incloent-hi, amb caràcter enunciatiu i no limitatiu: assegurança a tot risc, manteniment preventiu i correctiu, substitució de pneumàtics en desgast, assistència en carretera, impostos de circulació i altres obligacions que es detallen en el present document.

Expediente: X2026000489

Contrato de suministros formalizado por Consell Comarcal del Pla de l'Estany en Girona. Lote 1. Duración del contrato: 4 años. Categoría CPV 34100000. Adjudicado el 10 jul 2026 a ANDACAR 2000, S.A.. Se recibió 1 oferta.

83.736
Presupuesto base
100.483
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
CPV principal
34100000
Lugar de ejecución
Girona (Cataluña)
Publicación
13 abr 2026, 14:05
Fecha límite
28 abr 2026, 16:00
Duración
4 años
Lote
1

Adjudicación

Adjudicatario
ANDACAR 2000, S.A.
NIF
A12363529
Importe
40.224
Ofertas recibidas
1

Documentos

(2)

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 13 abr 2026
Anuncio de Pliegos 13 abr 2026
Fin Plazo Presentación 28 abr 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 10 jul 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 28 jul 2026, 06:24

Mismo sector y zona (34 en Girona)

Abierta X2026002606

L’objecte del contracte és el subministrament dels següents contenidors nous per a la recollida de les fraccions de vidre, envasos lleugers, paper i cartró mitjançant càrrega bilateral automatitzada monooperador.

373.813 €

Abierta 486/2022 i 66/2022

Anunci de licitació del contracte de servei de conservació i manteniment de les instal.lacions de l’enllumenat públic de Vila-sacra així com el servei d’instal.lació, manteniment i desmuntatge de l’enllumenat de Nadal del municipi

48.000 €

Abierta CCS12026000059

Constitueix l'objecte d’aquest contracte el subministrament d'una furgoneta d’intervenció policial destinada a la unitat operativa de la policia municipal. Aquesta furgoneta s’ha de subministrar degudament transformada i equipada d'acord amb les prescripcions tècniques establertes al Plec de prescripcions tècniques (PPT): vehicle tipus furgoneta d'intervenció policial, amb carrosseria adaptada, equipament de seguretat, sistemes d'il·luminació d'emergència, sistema de comunicacions compatible amb la xarxa RESCAT de Catalunya, sistema de videovigilància vehicular exterior amb gravador digital, i imatge corporativa policial.

75.000 €

Abierta CONC2026000039

Contrato mixto de servicios de montaje, desmontaje y mantenimiento del árbol de Navidad, de la totalidad de las luces tipo Daliniano que forman parte del alumbrado Navideño y el suministro en régimen de alquiler y mantenimiento de las mismas durante la campaña de Navidad de la ciudad de Figueres

452.876 €

Adjudicada 2026/8927

a) Subministrament d’una pantalla informativa lumínica LED viària de tipologia 2, això és, de mida mitjana o estàndard, d’informació variable. b) Els següents treballs i serveis necessaris per la seva correcta instal·lació i posada en servei: - Estudi que ha de contemplar les especificacions tècniques de la instal·lació de la pantalla - Instal·lació de la pantalla a la via pública, en particular, a la carretera GIV-4016, que va de Planes a Toses per Fornells de la Muntanya c) El servei complementari següent ofert a l’apartat de “preus complementaris”: el servei de vigilància de funcionament de la pantalla des del mes d’octubre de 2026 fins el mes d’abril de 2027.

13.735 €

En evaluacion 02.08.05.1428 4/2026

L’objecte del contracte és el subministrament mitjançant arrendament en la modalitat de rènting, d’un camió amb plataforma elevadora telescòpica de com a mínim 16 metres per a ús del servei públic municipal.

90.720 €

Adjudicada COBS2026/066

Contracte per a l'adquisició d'un vehicle furgoneta híbrida per a l'Àrea d'Esports, Infància i Joventut, mitjançant Acord Marc ACM (exp. núm. 2023.07)

38.617 €

Adjudicada COBS2026/021

Contracte de subministrament, mitjançant rènting, de quatre turismes KIA i dues motocicletes SYM 125 per a la Policia Local, a través de contractació basada en Acord marc de l'ACM.

208.896 €

Adjudicada X2026000276

Subministrament furgoneta elèctrica

28.594 €

Adjudicada X2026001699

Contracte de subministrament consistent en l’adquisició d’armaris destinats a edificis plurifamiliars per a la recollida de residus porta a porta

196.112 €

Más licitaciones de Consell Comarcal del Pla de l'Estany

Abierta X2026003768

L’objecte del contracte és el subministrament de material d’oficina i paper per a escriptura i impressió necessari per al funcionament ordinari de les diferents àrees, serveis i dependències del Consell Comarcal del Pla de l’Estany. El contracte comprèn la preparació, manipulació, transport, lliurament i, si escau, retirada i substitució dels productes objecte del contracte, d’acord amb les necessitats que es presentin duran la seva vigència. Les característiques tècniques dels productes, les quantitats estimades i la resta de prescripcions tècniques aplicables es defineixen en el Plec de Prescripcions Tècniques Particulars i els seus annexos. Les quantitats que consten als annexos tenen caràcter estimatiu i no comporten cap compromís del Consell Comarcal d’adquirir-ne la totalitat. Els subministraments es realitzaran en funció de les necessitats reals de la corporació durant la vigència del contracte.

15.207 €

Abierta X2026001780

Contracte de subministrament de maquinària de combustió i elèctrica de jardineria i forestal per al personal de les brigades externes del Centre El Puig del Consell Comarcal del Pla de l'Estany

95.844 €

Abierta X2026001780

Aquest contracte té per objecte l’adquisició de maquinària de combustió i elèctrica de jardineria i forestal de les Brigades Externes del Centre el Puig del Consell Comarcal del Pla de l’Estany.

54.870 €

Abierta X2026003264

Serveis de prevenció de riscos laborals i vigilància de la salut del Consell Comarcal del Pla de l’Estany

90.565 €

Abierta X2026003264

Aquest contracte té per objecte la prestació dels serveis de prevenció de riscos laborals i vigilància de la salut del personal i de tots els Centres de treball del Consell Comarcal del Pla de l’Estany.

53.273 €