Formalizada Servicios

Aquest contracte té per objecte el servei d'hostes/hostesses amb motiu de la celebració de la mostra floral "Girona, Temps de Flors". Els treballs a desenvolupar es relacionen en el Plec de Prescripcions Tècniques (en endavant PPT). Contingut del servei: Atenció i informació en els espais expositius, gestió d'aglomeracions (control d'entrades i sortides, cues, fluxos de visitants) i coordinació del servei. Horari: de 8:00h a 20:00h i de 10:00h a22:00h. Núm. d'hores estimades Hores hostes/hostesses 6.924 Hores Coordinador/a 108 Horari Open night:de 22:00h a24:00h. Núm. d'hores estimades Hores hostes/hostesses 84 Hores Coordinador/a 6 El servei objecte del contracte s'haurà de prestar en els espais, dies i hores que s'indiquen en el document annex al PPT. L'estimació d'hores s'ha realitzat prenent en consideració la totalitat dels espais susceptibles d'albergar projectes florals, així com els horaris previstos per a la mostra floral "Girona, Temps de Flors" corresponent a l'any 2023.

Expediente: 2022048565

Contrato de servicios formalizado por Ajuntament de Girona en Girona. Procedimiento abierto. Duración del contrato: 1 año. Categoría CPV 79342320. Adjudicado el 17 abr 2023 a EURO HOSTESSES SL. Se recibió 1 oferta.

97.022
Presupuesto base
446.303
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
CPV principal
79342320
Lugar de ejecución
Girona (Cataluña)
Publicación
23 jun 2026, 10:04
Fecha límite
30 dic 2022, 15:00
Duración
1 año

Adjudicación

Adjudicatario
EURO HOSTESSES SL
NIF
B17522483
Importe
97.022
Ofertas recibidas
1

Documentos

(2)

Organismo contratante

Ajuntament de Girona

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 23 jun 2026
Anuncio de Pliegos 23 jun 2026
Fin Plazo Presentación 30 dic 2022
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 17 abr 2023

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 24 jun 2026, 06:23

Mismo sector y zona (79 en Girona)

Abierta 2026/364

Contratación de una agencia de medios para llevar a cabo los servicios de diseño de la estrategia y plan de medios del Patronat de Turisme Costa Brava Girona, la planificación, la negociación de las tarifas y descuentos, la contratación de los espacios publicitarios, y el análisis y seguimiento de las campañas publicitarias.

1.915.950 €

Abierta 233787E

Contracte administratiu de serveis de suport jurídic a l’Ajuntament que inclourà, el suport al servei de RRHH, dins l’àrea de Secretaria i Serveis Generals i als òrgans de l’Ajuntament en el desenvolupament dels expedients administratius i l’elaboració d’actes administratius i disposicions de caràcter general en matèria de personal, així com la gestió administrativa laboral i fiscal de les nòmines del personal municipal i dels càrrecs electes, la gestió en matèria de Seguretat Social i la gestió de la documentació i declaracions fiscals i tributàries de l’Ajuntament davant l’Agència Estatal d’Administració Tributària o l’administració que correspongui.

33.746 €

Abierta 2026/357

Servei d’implementació i gestió d’un canal ètic del Patronat de Turisme Costa Brava Girona, SA, que inclou les següents prestacions: • Prestació 1: Implementació del canal ètic o de denúncia del PTCBG, SA • Prestació 2: Manteniment i gestió del canal ètic o de denúnciadel PTCBG, SA

12.900 €

Abierta GENE2026002960 (X2026003009A)

Contractació de la dinamització de les cavalcades de reis de Castell d’Aro i Platja d’Aro i la decoracióambientació del Palau d’Esports de Platja d’Aro i la Sala Polivalent de Castell d’Aro, per a la rebuda dels reis d’Orient

130.000 €

Abierta 202617000013

Servicio de seguridad privada, servicio de Acuda y custodia de llaves del Edificio Administrativo de Servicios Múltiples, en Av. Jaume I, 17. Subdelegación del Gobierno en Girona.

73.115 €

Abierta COBS2026/062

El objeto de este contrato es la prestación del servicio de seguimiento y control de calidad, auditorías técnicas y asesoramiento técnico de la prestación del servicio de limpieza viaria, limpieza de playas, recogida de residuos y gestión del punto limpio de Sant Feliu de Guíxols, que se llevará a cabo según las condiciones establecidas en este pliego y en el pliego de prescripciones técnicas.

63.684 €

Abierta X2026000092

Prestació del Servei d’assessoria i gestió administrativa laboral per a l’organisme autònom Patronat Call de Girona

4.760 €

Abierta 29/2026 - X2026000374

Concessió de servei per a la gestió i explotació del complex esportiu municipal de Llers

247.881 €

Abierta GENE2026003356 (X2026003411)

Gestio Integral del Festival de Jazz de Platja d'Aro

122.000 €

Abierta 2026_19_CAI_OH

Prestación del servicio de gestión integral del Centro de Atención e Información (CAI) del Consorcio ATM del Área de Girona, incluyendo la atención presencial, telefónica, electrónica, telemática y digital a las personas usuarias, así como la gestión de consultas, incidencias, quejas, sugerencias y reclamaciones vinculadas a los servicios gestionados por el Consorcio ATMG.

190.459 €

Más licitaciones de Ajuntament de Girona