Formalizada Servicios

Aquest contracte té per objecte el servei d’assessorament legal en dret laboral i empresarial per a la Delegació del Govern de la Generalitat de Catalunya a Portugal, en el marc de les seves competències i tasques, emmarcades en l'article 18 del Decret 61/2017, de 13 de juny, de les unitats de representació institucional del Govern a l'exterior. El contractista haurà de prestar un servei d’assessorament, que inclou les següents prestacions: a) Assessorament en tot allò referent al dret empresarial portuguès que afecti el funcionament habitual de la Delegació. b) Assessorament legal en aspectes relacionats amb el dret laboral portuguès. c) Realització d´informes, en cas que es requereixi, sobre matèries relacionades amb matèria laboral portuguesa o en execució de contractes. d) Redacció de contractes laborals segons la legalitat portuguesa e) Acompanyament i seguiment de processos en curs i d’expedients anteriors

Expediente: DGPT-N-1/26

Contrato de servicios formalizado por Delegació del Govern de la Generalitat de Catalunya a Portugal. Procedimiento negociado con publicidad. Categoría CPV 79140000. Adjudicado el 16 abr 2026 a FMS – SOCIEDADE DE ADVOGADOS. Se recibió 1 oferta.

6.000
Presupuesto base
31.200
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Negociado con publicidad
CPV principal
79140000
Publicación
5 may 2026, 14:04
Fecha límite
10 feb 2026, 13:00

Adjudicación

Adjudicatario
FMS – SOCIEDADE DE ADVOGADOS
NIF
513311556
Importe
6.000
Ofertas recibidas
1

Organismo contratante

Delegació del Govern de la Generalitat de Catalunya a Portugal

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 5 may 2026
Anuncio de Pliegos 5 may 2026
Fin Plazo Presentación 10 feb 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 16 abr 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 may 2026, 06:23