En evaluacion Suministros

Aquest contracte per objecte, el subministrament i muntatge de mobiliari divers d’oficina, per a cobrir les necessitats dels diferents departaments municipals, ja sigui per substituir el mobiliari deteriorat com per dotar a les noves adscripcions departamentals dels elements necessaris per la seva tasca administrativa habitual.

Expediente: 2026/3652P

Contrato de suministros en evaluación por Ajuntament de Santa Perpètua de Mogoda en Barcelona. Lote 01. Duración del contrato: 2 años. Categoría CPV 39121200.

33.740
Presupuesto base
57.358
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Emergencia
CPV principal
39121200
Lugar de ejecución
Barcelona (Cataluña)
Publicación
18 jun 2026, 14:06
Fecha límite
4 jul 2026, 01:59
Duración
2 años
Lote
01

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 18 jun 2026
Anuncio de Pliegos 18 jun 2026
Fin Plazo Presentación 4 jul 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 25 jul 2026, 06:23

Mismo sector y zona (39 en Barcelona)

Abierta X2026000784

L’objecte del present contracte és el subministrament de mobiliari d’oficina per moblar nous edificis i espais municipals, per renovar part del mobiliari antic i millorar les condicions dels espais i la reposició necessària per substitució del mobiliari que s’ha fet malbé pel pas del temps. Donada la seva susceptibilitat d’utilització o aprofitament separat per raó de la diferent tipologia de material es proposa dividir el contracte en els següents lots: Lot 1: Mobiliari per a interior d’edificis Lot 2: Mobiliari per a actes i festes

43.364 €

Abierta 001_26001824

L’objecte del contracte és Subministrament mitjançant arrendament, de material d'infraestructures pel desenvolupament d'actes del Districte de Sants-Montjuïc, amb mesures de contractació pública sostenible.

212.544 €

Abierta 904839/26

Contracte administratiu de subministrament consistent en el subministrament del mobiliari d’oficina de l’edifici Z de l’Àrea Metropolitana

36.750 €

Abierta CS/2026031

L’objecte del contracte és el subministrament de 14 estands de fusta per la Fira de Nadal, d’acord amb les característiques indicades en el Plec de Prescripcions Tècniques

9.000 €

Abierta 2026/0012240

Subministraments de productes i material de neteja per a la Gerència de Serveis Residencials d’Estades Temporals i Respir de la Diputació de Barcelona, dividit en 4 lots.

207.101 €

Abierta CU-2026-1430

Subministrament i muntatge d'un sistema de pintes penjants i de prestatgeries cantilever destinats al'emmagatzematge d'obres d'art al magatzem de La Campana a executar durant el 2026

134.000 €

Abierta CU-2026-1417

Subministrament i muntatge de mobiliari a dos edificis del Departament de Cultura (l’Edifici Raval i el Palau Moja)a executar durant el 2026

408.978 €

Abierta CU-2026-1364

Subministrament i instal·lació de mobiliari fet a mida per als nous espais de treball de l'Arxiu Nacional de Calalunya a executar durant el 2026

89.430 €

Abierta CU-2026-1362

Subministrament i muntatge d'un sistema de pintes penjants per l'emmagatzematge d'obres d'art i altres elements similars amb destí l'Arxiu Nacional de Catalunya a executar durant el 2026

78.850 €

Abierta 3110-5793/2026

Aquest contracte té per objecte la realització i lloguer de la decoració ambiental dels carrers i places on se celebrarà la FIRAPASSIÓ, que inclou el transport, muntatge i desmuntatge del material decoratiu, d’acord amb el que estableix l’Informe de Necessitats i Plec de Prescripcions Tècniques (IN+PPT).

12.397 €

Más licitaciones de Ajuntament de Santa Perpètua de Mogoda

Abierta 2026/8820R

És objecte d’aquest contracte la contractació del servei de tallers, xerrades i activitats preventives del risc: consum drogues, anticoncepció, assetjament escolar, trastorns de la conducta alimentària i altres, en el marc de promoció de la salut als centres d’ensenyament del municipi. S’adrecen als adolescents dels centres educatius públics i concertats del municipi de Santa Perpètua de Mogoda.

16.560 €

Abierta 2026/9781L

Servei de retirada de vehicles de la via

214.898 €

Abierta 2026/9781L

L’objecte d’aquesta licitació és la contractació promoguda pel Servei de Seguretat Ciutadana, Convivència i Protecció Civil de l’Ajuntament de Santa Perpètua de Mogoda, consistent en la prestació del servei de retirada de vehicles de la via pública, i el seu posterior trasllat al dipòsit municipal o al lloc indicat per la Policia Local, quan l’Ajuntament ho determini

179.081 €

Abierta 2026/11354F

L’objecte del contracte és el servei d’orientació i acompanyament a famílies de Santa Perpètua de Mogoda (d’ara endavant SOAF) és un servei de suport integral a les famílies per a la millora del seu benestar emocional i relacional, amb un ventall d’intervencions que van des de la prevenció fins al tractament més especialitzat. Aquest és un servei d’accés universal, de caràcter preventiu, i que s’integra en el Sistema català de Serveis socials com a servei complementari als equips de serveis socials.

214.550 €

Abierta 2026/11354F

Servei d’Orientació i Acompanyament a Famílies (SOAF)

472.011 €