Formalizada Servicios

Aquest contracte de serveis té per objecte la contractació del servei d’estudi assistit pels alumnes de cicle superior de primària secundària dels centres educatius públics de Montgat i l’Espai Jove de Montgat pels cursos 2026-2027, 2027-2028 i 2028-2029.

Expediente: 1403-2564/2026

Contrato de servicios formalizado por Ajuntament de Montgat en Barcelona. Categoría CPV 80000000. Adjudicado el 20 ago 2026 a Puntuajocs SL. Se recibieron 2 ofertas.

48.262
Presupuesto base
48.262
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
CPV principal
80000000
Lugar de ejecución
Barcelona (Cataluña)
Publicación
15 jun 2026, 14:05
Fecha límite
1 jul 2026, 12:00

Adjudicación

Adjudicatario
Puntuajocs SL
NIF
B64958838
Importe
45.094
Ofertas recibidas
2

Organismo contratante

Ajuntament de Montgat

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 15 jun 2026
Anuncio de Pliegos 15 jun 2026
Fin Plazo Presentación 1 jul 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 20 ago 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 25 ago 2026, 06:22

Mismo sector y zona (80 en Barcelona)

Abierta 2026/8820R

És objecte d’aquest contracte la contractació del servei de tallers, xerrades i activitats preventives del risc: consum drogues, anticoncepció, assetjament escolar, trastorns de la conducta alimentària i altres, en el marc de promoció de la salut als centres d’ensenyament del municipi. S’adrecen als adolescents dels centres educatius públics i concertats del municipi de Santa Perpètua de Mogoda.

16.560 €

Abierta 2026_1331

Contracte de serveis que té com a finalitat la impartició dels mòduls de formació transversal corresponents a la convocatòria del Programa Treball i Formació ACOL 2025, gestionat pel Consell Comarcal del Bages, i obligatoris segons la normativa del SOC. Aquestes accions formatives s’adrecen a les persones contractades en marc del programa TRFO-ACOL.

6.674 €

Abierta 014_26000021

Prestació de serveis disseny, prova pilot i avaluació d’una intervenció de promoció de les relacions sexuals saludables i equitatives

294.053 €

Abierta 2026-21-S X2026007427

L’objecte d’aquest contracte és la realització de determinades accions formatives incloses en el I Pla intern de formació del Consell Comarcal del Vallès Oriental així com de les actuacions necessàries per a la gestió integral de les activitats incloses.

100.765 €

Abierta SAB_2026000048

L’objecte del contracte és contractar la formació teòric-pràctica corresponent a les accions formatives de millora sociolaboral 2027. Aquests cursos que promou l’Àrea de Promoció econòmica, tenen l’objectiu d’impulsar l'ocupabilitat de les persones aturades del municipi i la formació està pensada per poder cobrir les necessitats dels ciutadans i d’augmentar el seu currículum professional i personal.

89.905 €

Abierta CLV/2026/25

L'objecte d'aquest contracte és la prestació de serveis tècnics professionals per a tres actuacions diferenciades: 1. Suport tècnic professional per a la dinamització del Consell d'infants i adolescents de Sabadell. 2. Suport tècnic professional per a la dinamització del Consell consultiu de gent gran. 3. Coordinació, dinamització i execució de 40 tallers educatius de sensibilització contra l'edatisme dirigits a grups de 6è de primària i 1r d'ESO, amb participació de membres del Consell Consultiu de la Gent Gran i altres persones grans vinculades al projecte.

29.000 €

Abierta 4/2026/CSOH

Gestión educativa y el funcionamiento de las guarderías municipales de Rubí: Lluna i Sol Solet

1.222.307 €

Abierta SEC 2026 18

Contractació del servei espai de joc per els infants i les seves famílies.

107.849 €

Abierta SEC 2026 17

Contractació de la prestació del servei Taller municipal d’arts plàstiques Carrau Blau.

142.377 €

Abierta CONEXP2026000053

L’objecte del present contracte és l’organització i desenvolupament de tallers educatius en l’àmbit escolar i comunitari a la ciutat de Manresa, segons les condicions tècniques particulars establertes per la Unitat de Sanitat de l’Ajuntament de Manresa en el marc del Programa de Promoció de la Salut. La finalitat principal del Programa de Promoció de la Salut és fomentar hàbits i decisions que vagin encaminats a promoure un estil de vida saludable entre la ciutadania, especialment al col·lectiu que es troba en edat escolar.

56.914 €

Más licitaciones de Ajuntament de Montgat

Abierta 1431-7397/2025

Contracte de subministrament d'un programari de nòmines i integral de recursos humans.

84.402 €

En evaluacion 1431-7397/2025

Contractació del subministrament, instal·lació, parametrització i manteniment d’un sistema d’informació que permeti la gestió integrada dels recursos humans de l’Ajuntament de Montgat, incloent la gestió de nòmines, Seguretat Social i portal de l’empleat, així com els serveis de migració de dades, formació, suport tècnic i funcional, allotjament, actualització normativa i manteniment de la plataforma durant tota la vigència del contracte. L’objecte principal del contracte és el subministrament d’una solució informàtica de gestió integral de Recursos Humans disponible al mercat, i susceptible de ser implantada a l’Ajuntament de Montgat sense requerir desenvolupaments específics o personalitzacions a mida. Les prestacions d’implantació, configuració, parametrització, migració de dades, formació i manteniment tenen caràcter complementari i accessori respecte de la prestació principal de subministrament.

56.175 €

En evaluacion 1403-3596/2025

Contracte de serveis per la gestió d'un espai d'arts plàstiques a l'Espai Jove de Montgat

29.588 €

En evaluacion 1403-3596/2025

L'objecte d'aquesta contractació és la prestació del servei de gestió d’un Espai d’Arts Plàstiques a l’Espai Jove de Montgat, adreçat a joves d’entre 12 i 18 i de 18 a 35 anys.

29.588 €

En evaluacion 1403-4194/2026

El objeto del contrato es la prestación de los servicios de limpieza viaria y la recogida selectiva y el transporte de los residuos municipales hasta las correspondientes plantas de tratamiento.

7.455.437 €