Adjudicada Servicios

Aquest contracte basat té per objecte realitzar les tasques d’adequació de dades elaborades amb el plec d’especificacions de Cartografia topogràfica a escala 1:1000 de la versió 2.2 (CT1M v2.2) de l’AMB (Àrea Metropolitana de Barcelona) al model de la Base topogràfica versió 1.0 del Referencial Topogràfic Local (BTRTL v1.0), d’acord amb el document Plec d’especificacions tècniques. En 4 lots

Expediente: ICGC-2026-25

Contrato de servicios adjudicado por Institut Cartogràfic i Geològic de Catalunya. Lote 1. Procedimiento abierto. Categoría CPV 71354000. Adjudicado el 12 may 2026 a OMEGA CARTOGRAFÍA DIGITAL, SL.. Se recibieron 4 ofertas.

592.699
Presupuesto base
592.699
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
CPV principal
71354000
Publicación
30 mar 2026, 14:04
Lote
1

Adjudicación

Adjudicatario
OMEGA CARTOGRAFÍA DIGITAL, SL.
NIF
B31341985
Importe
182.000
Ofertas recibidas
4

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 30 mar 2026
Anuncio de Pliegos 30 mar 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 12 may 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 14 may 2026, 06:22

Más licitaciones de Institut Cartogràfic i Geològic de Catalunya