Formalizada Suministros

Aprovar l'encàrrec de provisió pel subministrament en la modalitat d'arrendament sense opció de compra d'un equip multifuncio MP2555SP. Adhesió acord marc del subministraments d'equips d'impressió i de multifunció amb destinació a les entitats locals de Catalunya

Expediente: AM 1/2018

Subministrament en la modalitat d'arrendament sense opció a compra, d'un equip multifuncio de mitja capacitat A b/n A23 25 ppm, model MP2555SP

5.053
Presupuesto base
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
Lugar de ejecución
Barcelona, Barcelona (Cataluña)
Publicación
16 jul 2018, 14:30

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 16 jul 2018
Anuncio de Pliegos 16 jul 2018
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 10 jul 2018
Anuncio de Formalización 16 jul 2018

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 5 mar 2026, 23:19