Formalizada Servicios

Aprovació de l’expedient de contractació del servei de vídeos per a les xarxes socials d'Olot Cultura per als festivals Sismògraf, Infanteria i per a les exposicions dels Museus d'Olot

Expediente: CCS12025000017

Constitueix l’objecte d’aquest contracte l’establiment de les condicions que regiran l’adjudicació,\nper part de l’Ajuntament d’Olot, del contracte de serveis de vídeo per a les xarxes socials d’Olot\nCultura, per als festivals sismògraf i infanteria i per a les exposicions dels museus d’Olot, d’acord amb les característiques i els requisits exigits en el present document i en els plecs de\nprescripcions tècniques.

100.980
Presupuesto base
36.960
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
Lugar de ejecución
Olot, Girona (Cataluña)
Publicación
24 sep 2025, 13:47

Organismo contratante

Ajuntament d'Olot

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 24 sep 2025
Anuncio de Pliegos 24 sep 2025
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 15 may 2025
Anuncio de Formalización 24 sep 2025

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:19

Más licitaciones de Ajuntament d'Olot

En la misma provincia (Girona)