Aparcament zona cívica esportiva a Vinyols i els Arcs

Expediente: 4317850006-2024-0001161

Construcció d’una zona d’aparcament i la incorporació de diversos equipaments esportius i zones de lleure al municipi de Vinyols i els Arcs

709.602
Presupuesto base
709.602
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
Lugar de ejecución
Vinyols i els Arcs, Tarragona (Cataluña)
Publicación
14 ago 2025, 15:00

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 14 ago 2025
Anuncio de Pliegos 14 ago 2025
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 21 jul 2025
Anuncio de Formalización 14 ago 2025

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:17

Más licitaciones de Ajuntament de Vinyols i els Arcs

En la misma provincia (Tarragona)