AMPLIACIÓ I MILLORA DE LA ZONA D'EQUIPAMENT MUNICIPAL DEL CAMP DE FUTBOL

Expediente: X2026000200

Contractació, mitjançant procediment simplificat obert, de les obres d'Ampliació i millora de la zona d'equipament municipal del camp de futbol de Viladamat.

97.049
Presupuesto base
97.049
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
Lugar de ejecución
Viladamat, Girona (Cataluña)
Publicación
11 jun 2026, 17:02

Organismo contratante

Ajuntament de Viladamat

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 11 jun 2026
Anuncio de Pliegos 11 jun 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 2 ago 2026, 12:13