Abierta Sin plazo publicado Obras

AMPLIACIÓ DE LA DEIXALLERIA 3A FASE

Expediente: X2026000126

El projecte redactat es correspon amb la 3ª fase de la implantació de la deixalleria municipal, per dotar al municipi d’un millor sistema de recollida, selecció i classificació de residus. Juntament amb l'obra civil, es contempla la instalꞏlació d’una màquina compostadora per a la gestió de residus orgànics. Igualment, el projecte recull la millora del nivell de seguretat de la instal·lació, millorant la tanca perimetral i ampliant el sistema d’il·luminació i les càmeres de control i videovigilància.

99.978
Presupuesto base
99.978
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
Lugar de ejecución
Viladamat, Girona (Cataluña)
Publicación
11 may 2026, 17:02
Fecha límite
Sin plazo publicado

Organismo contratante

Ajuntament de Viladamat

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 11 may 2026
Anuncio de Pliegos 11 may 2026
Fin Plazo Presentación
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 12 may 2026, 12:10