Anulada Administrativo especial

ALIENACIÓ “PARCEL·LA NÚM. 2 DEL PMU 17 CAMBRA ARROSSERA”

Expediente: 4390180001-2024-0011385

L’alienació de la finca propietat de l’Ajuntament de Deltebre, “parcel·la núm. 2 del PMU 17 Cambra Arrossera”, mitjançant subhasta. Sòl urbà, Zona A2b. Zona de Serveis. Subzona de serveis comercial. Nombre màxim de plantes: PB+1. Sostre: 789,98 m². Segons valoració tècnica municipal, el valor de la finca és de 155.488,21 €: CENT CINQUANTA-CINC MIL QUATRE-CENTS VUITANTA-VUIT EUROS AMB VINT-I-UN CÈNTIMS D’EURO

155.488
Presupuesto base
155.488
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
Lugar de ejecución
Deltebre, Tarragona (Cataluña)
Publicación
25 mar 2026, 16:02

Organismo contratante

Ajuntament de Deltebre

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 25 mar 2026
Anuncio de Pliegos 25 mar 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 29 abr 2026, 12:12

Más licitaciones de Ajuntament de Deltebre

En la misma provincia (Tarragona)