Abierta Sin plazo publicado Administrativo especial

Alienació onerosa per concurs del bé immoble patrimonial (sòl urbà d'ús industrial), que constitueix la parcel·la resultant núm. 4 del Projecte de reparcel·lació del PMU La Mina d'Or

Expediente: 2024/5727

L'objecte del contracte és l'alienació onerosa per concurs del següent bé patrimonial (sòl urbà d'ús industrial): FINCA URBANA. Parcel·la assenyalada amb el número 4 en el plànol d'adjudicació de parcel·les resultants del Projecte de Reparcel·lació voluntària del PMU La Mina d'Or, del terme municipal de Tordera, de figura irregular i de disset mil quatre-cents trenta-set metres noranta-sis decímetres quadrats (17.437,96 m2) de superfície. INSCRIPCIÓ: inscrita en el Registre de la Propietat de Pineda de Mar, al volum 2761, llibre 444 de Tordera, foli 158, finca registral 26.355. Referència cadastral 5072802DG7157S0000WD. Càrregues i/o gravàmens: cessió d’ús gratuïta d’una porció de 23,10 m2 de la finca a favor d’EDISTRIBUCIÓN REDES DIGITALES, SLU, per a la construcció ús i manteniment d’un Centre Transformador que alimenta el polígon industrial i la pròpia finca objecte d’alienació, que s’ha de mantenir en el temps mentre aquest Centre Transformador estigui en ús.

1.929.688
Presupuesto base
1.929.688
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
Lugar de ejecución
Tordera, Barcelona (Cataluña)
Publicación
25 mar 2026, 09:02
Fecha límite
Sin plazo publicado

Organismo contratante

Ajuntament de Tordera

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 25 mar 2026
Anuncio de Pliegos 25 mar 2026
Fin Plazo Presentación
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 27 mar 2026, 07:30

Más licitaciones de Ajuntament de Tordera

En la misma provincia (Barcelona)

Abierta 237/2026

Serveis de seqüenciació massiva pel laboratori de molecular reprogramming and evolution del centre for research in agricultural genomics (CRAG)

30.000 €

Abierta LICI 2026-037 PRODUCCIÓ VIDEOS PSICOEDUCATIUS

SERVEI RELATIU AL CONTRACTE PER A LA PRODUCCIÓ DE VIDEOS PSICOEDUCATIUS SOBRE TRASTORNS FUNCIONALS I MOTORS DIGESTIUS, I CREACIÓ I MANTENIMENT DE LES EINES TELEMÀTIQUES NECESSARIES PER A LA REALITZACIO D’ESTUDIS UNICENTRICS I MULTICENTRICS, PEL GRUP DE FISIOLOGIA I FISIOPATOLOGIA DIGESTIVA DE LA FUNDACIÓ HOSPITAL UNIVERSITARI VALL HEBRON – INSTITUT DE RECERCA (VHIR).

150.000 €

Abierta LICI 2026-036

SERVEI DE RECOLLIDA, TRANSPORT I DESTRUCCIÓ D’ANIMALS MORTS PER LA FUNDACIÓ HOSPITAL UNIVERSITARI VALL HEBRON – INSTITUT DE RECERCA (VHIR).

22.000 €

Abierta LICI 2026-037 PRODUCCIÓ VIDEOS PSICOEDUCATIUS

L’objecte del present plec és la contractació d’una empresa per a la realització de vídeos psicoeducatius, tant vídeos nous com l’adaptació de vídeos prèviament realitzats, per a la realització d’ estudis de recerca, tant unicèntrics com multicèntrics; i, el desenvolupament dels mitjans telemàtics necessaris, tan nous com l’adaptació dels prèviament desenvolupats, per a la realització d’estudis i tasques d’entrenament i aprenentatge a distància per els investigadors de diferents centres. Tot aquest material es farà en continua col·laboració i seguint les indicacions i necessitats experimentals dels investigadors del Grup de Fisiologia i Fisiopatologia Digestiva de la Fundació Hospital Universitari Vall Hebron - Institut de Recerca (VHIR).

90.000 €

Abierta LICI 2026-036

L’objecte de la present licitació es establir les condicions tècniques que serviran de base per a la contractació del servei de recollida, transport i destrucció dels animals morts un cop hagin finalitzat els estudis d’investigació per la NEXUS Surgical de la Fundació Hospital Universitari Vall Hebron - Institut de Recerca (VHIR). Els animals, un cop finalitzats els estudis i assolits els objectius dels experiments científics, han de ser sacrificats mitjançant procediments eutanàsics que garanteixin una mort humanitària, d’acord amb la normativa vigent en matèria de benestar animal i experimentació.

10.000 €