Adjudicada Administrativo especial

ALIENACIÓ DIRECTA DE LA PARCEL·LA 39 DEL PAU 2

Expediente: 2025-0000511

Alienació directa de la parcel·la 39 del PAU 2 pel motiu que va quedar deserta en l'anterior procediment d'alienació per subhasta.

Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Negociado sin publicidad
Publicación
14 oct 2025, 14:32

Organismo contratante

Ajuntament de Freginals

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 14 oct 2025
Anuncio de Pliegos 14 oct 2025
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 14 oct 2025
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:11

Más licitaciones de Ajuntament de Freginals

Abierta 2026-0000588

CONTRACTACIÓ DE LES OBRES D'ARRANJAMENT DEL MAGATZEM MUNICIPAL DE LA BRIGADA PER PROCEDIMENT OBERT SIMPLIFICAT

64.927 €

Abierta 2026-0000588

L’execució de les obres incloses en el “Projecte bàsic i d’execució d’arranjament del magatzem de la brigada” per l’Ajuntament de Freginals, redactat per l’arquitecte Oscar José Gonzalvo, dels serveis tècnics del Consell Comarcal, i aprovat definitivament per Decret d’Alcaldia núm. 2026-0000131, de 19 de maig de 2026.

64.927 €

En evaluacion 4306290004-2026-0000560

CONTRACTACIÓ DE LES OBRES INCLOSES EN EL PROJECTE DE CONSTRUCCIÓ D'UN DIPÒSIT D'ABASTAMENT D'AIGUA AL MUNICIPI DE FREGINALS

93.457 €

En evaluacion 4306290004-2026-0000560

L’execució de les obres incloses en el projecte de “Construcció d’un dipòsit d’abastament d’aigua al municipi de Freginals”, redactat per l’arquitecte Oriol Forgas Jorquera, núm. 49.087/3 del COAC, i aprovat definitivament per Decret d’Alcaldia núm. 2026-0000130, de 19 de maig de 2026. Així mateix, en posterioritat, es va advertir un error de transcripció en el valor de l’IVA, per la qual cosa es va rectificar per Decret d’Alcaldia núm. 2026-0000210, de 16 de juliol de 2026. L’objectiu és la construcció d’un nou dipòsit d’aigua, dins del recinte de les instal·lacions existents del dipòsit municipal d’abastament, amb la finalitat de resoldre la insuficiència de la capacitat d’emmagatzematge de la instal·lació actual.

93.457 €

En evaluacion 4306290004-2026-0000237

L’Ajuntament de Freginals és propietari d’unes parcel·les urbanes resultants de l’aprovació definitiva dels instruments de gestió urbanística del Polígon d’Actuació Urbanística núm. 2 del POUM de Freginals i qualificat com a patrimonials a l’Inventari General de Béns. Aquestes parcel·les no estan destinades a cap altre ús en aquest moment i, sense que es prevegi en el futur cap utilitat d’ús o servei públic i considerant convenient per als interessos del municipi l’alienació dels esmentats béns amb la finalitat de poder executar noves actuacions d’inversió Alienació dels bens inmobles patrimonials que seguidament s'indiquen, per subhasta: Ord nº parcel·la Base Imposable IVA IMP IVA INCLOS 18 URBANA: PARCEL·LA RESULTANT NÚMERO 03 9.020,00 1.894,20 10.914,20 31 URBANA: PARCEL·LA RESULTANT NÚMERO 40 10.132,20 2.127,76 12.259,96

19.152 €