AHC-2026-42 Servei de protecció i estabilitat residencial (SPER)

Expediente: AHC-2026-42

AHC-2026-42 - Servei de protecció i estabilitat residencial (SPER), que té per objectiu oferir una intervenció integral dirigida a persones i unitats de convivència en situació de risc de pèrdua del seu habitatge habitual o que ja han perdut l'habitatge.

9.058.387
Presupuesto base
1.455.671
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
Lugar de ejecución
Barcelona, Tarragona (Cataluña)
Publicación
17 mar 2026, 11:02

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 17 mar 2026
Anuncio de Pliegos 17 mar 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 19 mar 2026, 07:31

Más licitaciones de Agència de l'Habitatge de Catalunya

En la misma provincia (Tarragona)