Formalizada Servicios

ADQUISICIÓN DEL MÓDULO TRIALPROCESS DEL SOFTWARE QUIMIO PROCESS, A CARGO DEL PROYECTO UICM24/00003 DE LA FUNDACIÓ HOSPITAL UNIVERSITARI VALL HEBRON - INSTITUT DE RECERCA (VHIR).

Expediente: NEG 2026-007 ADQUISICIÓN SOFTWARE (UICM24/00003)

El objeto del presente procedimiento negociado es la adquisición del módulo TrialProcess del software QuimioProcess, a cargo del Proyecto UICM24/00003 titulado “BRIDGE Project. (Breaking Barriers with Remote Integration for Global Pediatric Trials”, financiado por el Instituto de Salud Carlos III (ISCIII) a través del proyecto UICM24/00003 y por los fondos Next Generation EU en el marco del Mecanismo de Recuperación y Resiliencia (MRR), de la Fundació Hospital Universitari Vall Hebron - Institut de Recerca (VHIR).

215.000
Presupuesto base
215.000
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Negociado sin publicidad
Lugar de ejecución
Barcelona, Barcelona (Cataluña)
Publicación
14 jul 2026, 11:24

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 14 jul 2026
Anuncio de Pliegos 14 jul 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 14 jul 2026
Anuncio de Formalización 5 ago 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 ago 2026, 10:13

Más licitaciones de Fundació Hospital Universitari Vall d'Hebron - Institut de Recerca

Abierta LICI 2026-034 MANT. ROBOT DE MANEIG DE LÍQUIDS

SERVEI DE MANTENIMENT PREVENTIU ROBOT DE MANEIG DE LÍQUIDS FREEDOM EVO 2 DE L’IMID-BIOBANK DEL BIOBANC DE LA FUNDACIÓ HOSPITAL UNIVERSITARI VALL HEBRON - INSTITUT DE RECERCA (VHIR).

57.200 €

Abierta LICI 2026-034 MANT. ROBOT DE MANEIG DE LÍQUIDS

L’objecte del present Plec és la definició de les especificacions tècniques per a la licitació del servei de manteniment del robot de maneig de líquids FREEDOM EVO 2 de l’IMIDBiobank del Biobanc de la Fundació Hospital Universitari Vall Hebron - Institut de Recerca (VHIR), a fi de poder garantir la seva fiabilitat, disponibilitat i correcte funcionament. El robot de maneig de líquids FREEDOM EVO 2 de Tecan (amb núm. d’inventari 1065130), ubicat a la plataforma de Biobanc de l’IMID-Biobank, és un equipament essencial per al processament, preparació i manipulació automatitzada de mostres biològiques, contribuint a garantir la precisió, la traçabilitat i l’estandardització dels procediments desenvolupats.

26.000 €

Abierta LICI 2026-035 ANÀLISIS METABOLÒMICA (202311-10)

SERVEI D’ANÀLISIS METABOLÒMIC DE LES MOSTRES DEL PROJECTE TOXICITAT CARDIOVASCULAR EN EL CÀNCER DE MAMA HER 2-POSITIU PRECOÇ: DES DE L'AVALUACIÓ DEL RISC FINS A LA PREVENCIÓ (202311-10) DEL GRUP DE RECERCA DE MALALTIES CARDIOVASCULARS DE LA FUNDACIÓ HOSPITAL UNIVERSITARI VALL HEBRON (VHIR).

18.150 €

Abierta LICI 2026-035 ANÀLISIS METABOLÒMICA (202311-10)

L’objecte del present procediment de licitació és la contractació del servei d’anàlisi metabolòmica de mostres de sang perifèrica en el marc del Projecte (202311-10) titulat: “Toxicitat cardiovascular en el càncer de mama HER 2-positiu precoç: des de l'avaluació del risc fins a la prevenció”, amb el suport de la Fundació La Marató de TV3, destinat al Grup de Recerca de Malalties Cardiovasculars de la Fundació Hospital Universitari Vall Hebron - Institut de Recerca (VHIR). La necessitat d’aquesta contractació deriva de la finalitat del projecte d’investigació, que requereix la realització d’anàlisis metabolòmiques avançades sobre un volum significatiu de mostres (aproximadament 363 mostres de pacients).

18.150 €

Abierta LICI 2026-033 SECUENCIACIÓN RNA (PI25/00343)

SERVICIO DE SECUENCIACIÓN DE RNA EN MUESTRAS DE SANGRE PERIFÉRICA DE PERSONAS CON TRANSTORNO POR DÉFICIT DE ATENCIÓN E HIPERACTIVIDAD (TDAH), CON TRANSTORNO DEL ESPECTRO AUTISTA (TEA) Y CONTROLES A CARGO DEL PROYECTO PI25/00343, DESTINADO AL GRUPO DE PSIQUIATRIA, SALUD MENTAL Y ADICCIONES DE LA FUNDACIÓ HOSPITAL UNIVERSITARI VALL HEBRON - INSTITUT DE RECERCA (VHIR).

134.400 €

En la misma provincia (Barcelona)

Abierta 2026-24-S X2026007440

L’objecte del contracte és l’elaboració d’un cens de les condicions d’urbanització, mobilitat i accessibilitat dels Polígons d’Activitat Econòmica del Vallès Oriental. Aquest cens d’infraestructura consisteix en l’actualització de les dades del primer cens realitzat el 2021, incloent una diagnosi i un treball de camp i amb la incorporació de mecanismes de participació que garanteixin les aportacions del personal tècnic municipal, sindicats i patronals que formen part del grup de treball de PAE de la Taula Vallès Oriental Avança (TVOA)

25.000 €

Abierta 2026-21-S X2026007427

L’objecte d’aquest contracte és la realització de determinades accions formatives incloses en el I Pla intern de formació del Consell Comarcal del Vallès Oriental així com de les actuacions necessàries per a la gestió integral de les activitats incloses.

100.765 €

Abierta 28685/2026

Subministrament de formigó de planta per a la realització de tasques de manteniment a via pública i en edificis municipals

30.000 €

Abierta 2913/2026

L'objecte del contracte és el subministrament d’aigua embotellada, mitjançant fonts refrigerades, garrafes d'aigua reutilitzables, gots biodegradables, servei de manteniment i higienització anual de les fonts dispensadores d'aigua instal·lades a les dependències municipals de l'Ajuntament.

19.721 €

Abierta 2607MS11

Subministrament d'una interfície d'àudio sobre IP compatible amb protocol RAVENNA i AES67 SMPTE-2022-7 per la Cabina A d'Informatius del mitjà ràdio al campus Diagonal.

7.500 €