Formalizada Suministros

Adquisición De Tarjetas Monedero Recargables Para El Acceso A Restaurantes

Expediente: REU-51/2026

Contrato de suministros formalizado por Aena. Dirección de Contratación en Tarragona. Duración del contrato: 5 meses. Categoría CPV 30199770. Adjudicado el 28 may 2026 a EDENRED ESPAÑA SA. Se recibieron 2 ofertas.

14.998
Presupuesto base
14.998
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Contrato menor
CPV principal
30199770
Lugar de ejecución
Tarragona (Cataluña)
Publicación
1 jun 2026, 10:46
Fecha límite
21 may 2026, 14:00
Duración
5 meses

Adjudicación

Adjudicatario
EDENRED ESPAÑA SA
NIF
A78881190
Fecha
28 may 2026, 02:00
Importe
14.998
Ofertas recibidas
2

Organismo contratante

Aena. Dirección de Contratación
NIF: A86212420

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 1 jun 2026
Anuncio de Pliegos 1 jun 2026
Fin Plazo Presentación 21 may 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación 28 may 2026
Anuncio de Formalización 29 may 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 2 jun 2026, 06:11

Mismo sector y zona (30 en Tarragona)

Abierta 8004330008-2026-0009721

Adquisició de 16 tauletes gràfiques per a l'Escola d'Art i Disseny de Tarragona a Tarragona

12.160 €

Abierta 160/2026

Servei i subministrament d’una solució integral de gestió de recursos humans en modalitat SaaS, incloent llicenciament, suport, manteniment i, si escau, implantació i migració.

35.000 €

Adjudicada 2026-CBSU0003

Adhesió a la primera pròrroga de l'Acord Marc de subministrament d'equips d'impressió i de multifunció en les modalitats de compra i arrendament, amb destinació a les entitats locals de Catalunya (Exp. 2023.05)

52.511 €

Adjudicada 430252002-2026-0000643

Aprovar l’adhesió de l'Ajuntament de Benifallet a la primera pròrroga de l’Acord marc de subministrament d’equips d’impressió i de multifunció en les modalitats de compra i arrendament, amb destinació a les entitats locals de Catalunya (exp. núm. 2023.05).

3.388 €

En evaluacion HCA-FUSSMONT 003/2026

Subministrament de diferent equipament informàtic per a l’Hospital Comarcal d’Amposta, SAM (en endavant HCA) i la Fundació Privada Serveis Socials del Montsià (en endavant FUSSMONT). En concret, el subministrament consta de 90 ordinadors de sobretaula i5, 90 monitors de mínim 23,8”, 5 ordinadors portàtils i5 i 4 impressores làser blanc i negre.

93.670 €

Adjudicada SUM-26-0276-SIST

Suministro de dispositivos de copia de seguridad LTO-9 ULTRIUM 45000 RW

20.136 €

Formalizada SE 42/26

Servei de suport tècnic i actualitzacions dels sistemes d’Emissió Instantània, SALTO-AppCrue, Middleware AppCRUE i Targetes PLA bioplàstic 100% compatible amb el sistema d’impressió presents a la Universitat Rovira i Virgili (SE 42/26)

65.150 €

En evaluacion EXP 27-2026

Subministrament de materials d’oficina per a cobrir les necessitats de l’Institut Català d’Investigació Química distribuït en el següents lots: Lot núm. 1: Materials fungibles d’oficina. Lot núm. 2: Altre material de l’entorn de treball administratiu.

60.000 €

En evaluacion 32/2026-OS

L’objecte del present contracte és el subministrament d’equips informàtics, material informàtic i llicències de programes. S’inclou dins d’aquest objecte, el subministrament de tots aquells elements com ara ordinadors portàtils o de sobretaula, mòbils, tauletes, pantalles, auriculars, cables i tot tipus d’accessoris i recanvis que siguin necessaris pel funcionament dels equips informàtics.

80.000 €

Adjudicada 2574/2026

Adhesió a la segona pròrroga de l'Acord marc de subministrament de paper amb destinació a les entitats locals de Catalunya (Exp 2023.06) i contractació basada de subministrament de paper

576 €

Más licitaciones de Aena. Dirección de Contratación