Adjudicada Suministros

Adquisició d’un vehicle en format furgónou, de tipus H2L2 amb equipament de taller homologat, per a poder realitzar les reparacions de la flota de vehicles i instal·lacions de NORA.

Expediente: 2026-009

Contrato de suministros adjudicado por Serveis Mediambientals de la Selva NORA, SA. Categoría CPV 34100000. Adjudicado a AUTOMOCIÓ BADALONA CRC 3, S.L.. Se recibieron 7 ofertas.

50.000
Presupuesto base
50.000
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Emergencia
CPV principal
34100000
Publicación
12 mar 2026, 04:13
Fecha límite
26 mar 2026, 00:59

Adjudicación

Adjudicatario
AUTOMOCIÓ BADALONA CRC 3, S.L.
NIF
B63286082
Importe
33.056
Ofertas recibidas
7

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 12 mar 2026
Anuncio de Pliegos 12 mar 2026
Fin Plazo Presentación 26 mar 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 14 may 2026, 06:22

Más licitaciones de Serveis Mediambientals de la Selva NORA, SA

Abierta 2026-16

Servei de control i prevenció de la legionel·la dels diferents centres de treball de SERVEIS MEDIAMBIENTALS DE LA SELVA, NORA S.A.

70.920 €

Abierta 2026-16

Servei de control i prevenció de la legionel·la per els diferents centres de treball de SERVEIS MEDIAMBIENTALS DE LA SELVA, NORA S.A., d’acord amb les especificacions contingudes en aquest document i en conformitat amb el que estableix el Reial decret 487/2022, de 21 de juny, pel qual es fixen els requisits sanitaris per a la prevenció i el control de la legionel·losi.

70.920 €

Abierta 2026-024

Servei d'assistència tècnica a l'Unitat de Prevenció de Riscos Laborals de SERVEIS MEDIAMBIENTALS DE LA SELVA, NORA S.A.

68.217 €

Abierta 2026-024

Amb el present contracte es pretén cobrir la necessitat de dotar de major infraestructura la Unitat de Prevenció de Serveis Mediambientals de la Selva, NORA S.A. comptant amb un servei extern de suport i assessorament tècnic en l’àmbit de la Prevenció de Riscos Laborals. La Unitat de Prevenció ha de disposar dels mitjans adequats i estar suficientment capacitada considerant l'operativa diària de la societat i la seva activitat, la qual trobant-se dins del sector de la recollida i gestió de residus té un nivell potencial de sinistralitat elevat, tenint en compte l’ús de maquinària pesant, manipulació constant de residus i l’exigència física del servei a realitzar per part dels treballadors. La correcta gestió preventiva és vital a fi d’evitar situacions de risc i accidents per part del personal i incidències en les instal·lacions de la societat.

34.108 €

Prevista 2026-010

Serveis de suport i manteniment de la solució ERP basada en Microsoft Dynamics 365 Business Central de SERVEIS MEDIAMBIENTALS DE LA SELVA NORA, SA.