Formalizada Suministros

Adquisició d’instruments quirúrgics per a motors del Servei de Traumatologia de l’Hospital Universitari de Tortosa Verge de la Cinta

Expediente: CS/AH07/1101475593/26/PNSP

Contrato de suministros formalizado por ICS - Hospital de Tortosa Verge de la Cinta i GAPiC Àmbit Terres de l'Ebre en Tarragona. Procedimiento negociado con publicidad. Categoría CPV 33950000. Adjudicado el 29 jul 2026 a STRYKER IBERIA SL. Se recibió 1 oferta.

19.600
Presupuesto base
19.600
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Negociado con publicidad
CPV principal
33950000
Lugar de ejecución
Tarragona (Cataluña)
Publicación
27 ago 2026, 10:03
Fecha límite
14 jul 2026, 14:00

Adjudicación

Adjudicatario
STRYKER IBERIA SL
NIF
B82173451
Importe
19.600
Ofertas recibidas
1

Documentos

(2)

Organismo contratante

ICS - Hospital de Tortosa Verge de la Cinta i GAPiC Àmbit Terres de l'Ebre

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 27 ago 2026
Anuncio de Pliegos 27 ago 2026
Fin Plazo Presentación 14 jul 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 29 jul 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 28 ago 2026, 04:23

Mismo sector y zona (33 en Tarragona)

Abierta C048_26

L'objecte del present contracte és el subministrament de reactius, fungibles i altre material pels laboratoris, d’acord amb les característiques i condicions fixades al plec de prescripcions tècniques regulador d’aquest contracte, elaborat pel responsable de l’àrea del Laboratori de l’Empresa Municipal Mixta d’Aigües de Tarragona, SA (EMATSA).

356.826 €

Abierta HCA 005/2026

És objecte de la present sol·licitud la contractació del subministrament de material fungible i equipament necessari per la realització d’intervencions quirúrgiques de cataractes al Bloc Quirúrgic de l’Hospital Comarcal d’Amposta, que es reflecteixen en el Plec de PrescripcionsTècniques. Aquest objecte comprèn la cessió d’un equip facoemulsificador per la realització de cirurgies de cataractes, que inclou el seu manteniment, instal·lació i posada en funcionament del mateix, així com la formació als professionals que utilitzen aquest aparell de forma habitual.

357.103 €

Abierta GPHV 4/26

subministrament d’un mamògraf digital amb tomosíntesis , mamografia amb contrast esterotàxia en 2d , 3d, tomobiòpsia i amb mamografia amb contrast

285.000 €

Abierta SUM-26-0252-AYS

Suministro y control de medicamentos para el Hospital de umivale Activa sito en Tarragona

120.000 €

Abierta 0897/25

Subministrament d’una unitat radiològica digital amb telemetries per l’HSJR, les obres per l’adaptació de l’espai i el servei de manteniment de l’equip.

432.172 €

Abierta 0507/25

Contratación del suministro de un sistema automatizado de dispensación de medicamentos estupefacientes (SADMEs) para varios servicios del centro Hospital Universitario San Juan de Reus, así como de sus respectivos servicios técnicos

403.000 €

Formalizada CS/AH05/1101479875/26/PNSP

Subministrament d'endopròtesis vascular perifèrica biodegradable per a l'hospital Universitari Joan XXIII de Tarragona

26.550 €

En evaluacion Exp.Núm.IISPV2026-11

Veure Plec de Clàusules Administratives Particulars

63.500 €

Adjudicada CD/AH05/1101480092/26/CD

Solucions de fluïdoteràpia i irrigació

121.607 €

Adjudicada CD/AH05/1101470644/26/CD

Basat de nutricions enterals per pacients pediàtrics en modalitats de prestació hospitalària i domiciliària

232.751 €