Formalizada Suministros

Adquisició d'equips informàtics i determinades llicències de programari amb destí als diferents departaments de Cicle de l'Aigua del Ter.

Expediente: 2025CSP006

El contracte té per objecte el subministrament dels equips informàtics equipats amb llicències de programari associades i preinstal·lades, els monitors i els productes accessoris amb destí a diferents departaments de Cicle de l'Aigua del Ter

59.596
Presupuesto base
13.795
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Simplificado abreviado
Lugar de ejecución
Girona, Girona (Cataluña)
Publicación
5 sep 2025, 16:48

Organismo contratante

Cicle de l'Aigua del Ter, SA

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 5 sep 2025
Anuncio de Pliegos 5 sep 2025
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 29 ago 2025
Anuncio de Formalización 5 sep 2025

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:19