Formalizada Suministros

ADQUISICIÓ DE VEHICLE ELÈCTRFICA PER A SERVEIS GENERALS DE LA BRIGADA MUNICIPAL

Expediente: 277/2025

L’objecte del contracte és el subministrament, en règim de compra, d’un vehicle comercial lleuger (furgoneta) elèctric endollable per a l’Ajuntament de l’Ampolla

29.752
Presupuesto base
29.752
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Simplificado abreviado
Lugar de ejecución
Ampolla, l', Tarragona (Cataluña)
Publicación
25 ago 2025, 11:30

Organismo contratante

Ajuntament de l'Ampolla

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 25 ago 2025
Anuncio de Pliegos 25 ago 2025
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 10 jun 2025
Anuncio de Formalización 25 ago 2025

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:14

Más licitaciones de Ajuntament de l'Ampolla

En la misma provincia (Tarragona)