Formalizada Suministros

Adquisició de thin clients, llicències Adobe, PC's, cables, DVD's, ratolins, teclats i displays per a diferents àrees de l'Ajuntament de Girona, a través de l'Acord Marc de subministrament d'equips informàtics i determinades llicències de programari amb destinació a les enitats locals de Catalunya (Exp. 2018.09 ) del CCDL i l'ACM

Expediente: 2021017653

Adquisició de thin clients, llicències Adobe, PC's, cables, DVD's, ratolins, teclats i displays per a diferents àrees de l'Ajuntament de Girona, a través de l'Acord Marc de subministrament d'equips informàtics i determinades llicències de programari amb destinació a les enitats locals de Catalunya (Exp. 2018.09 ) de la Central de Compres del Consorci Català de Desenvolupament Local i l'Associació Catalana de Municipis

50.707
Presupuesto base
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Restringido
Lugar de ejecución
Girona, Girona (Cataluña)
Publicación
14 sep 2021, 17:00

Organismo contratante

Ajuntament de Girona

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 14 sep 2021
Anuncio de Pliegos 14 sep 2021
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 14 sep 2021
Anuncio de Formalización 14 sep 2021

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:14

Más licitaciones de Ajuntament de Girona

En la misma provincia (Girona)