Formalizada Suministros

Adquisició de programari divers, inclòs dins el bloc D del Lot 2, Altres fabricants, de l’acord marc, per donar cobertura a les peticions de programari dutes a terme pels departaments i organismes de la Generalitat de Catalunya i el seu sector públic fins a data 25/11/2025

Expediente: CTTI-2026-15

Contrato de suministros formalizado por Centre de Telecomunicacions i Tecnologies de la Informació de la Generalitat de Catalunya. Procedimiento abierto. Duración del contrato: 11 meses. Categoría CPV 48000000. Adjudicado el 30 mar 2026 a LOGICALIS SPAIN, S.L.U.. Se recibieron 3 ofertas.

5.782.960
Presupuesto base
5.782.960
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
CPV principal
48000000
Publicación
31 mar 2026, 14:04
Fecha límite
20 feb 2026, 13:00
Duración
11 meses

Adjudicación

Adjudicatario
LOGICALIS SPAIN, S.L.U.
NIF
B82832155
Importe
5.782.960
Ofertas recibidas
3

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 31 mar 2026
Anuncio de Pliegos 31 mar 2026
Fin Plazo Presentación 20 feb 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 30 mar 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 1 abr 2026, 06:23

Más licitaciones de Centre de Telecomunicacions i Tecnologies de la Informació de la Generalitat de Catalunya

Abierta CTTI-2027-6

CTTI-2027-6 Suport gestió administrativa Direcció Compra

588.792 €

Abierta CTTI-2027-6

Servei de suport als processos de gestió administrativa i operativa de la Direcció de Compra. L'objecte de la present licitació és la contractació de serveis de suport als processos administratius i operatius el servei de suport administratiu i operatiu de la Direcció de Compra. Els serveis requerits han de donar resposta als processos d'activitat interna del CTTI de suport a la resta de l'organització relacionats amb el cicle de la compra. L'abast dels serveis objecte d'aquest plec es circumscriu a la gestió administrativa, els sistemes d'informació i les dades necessàries per a la governança de la compra. El servei objecte d'aquesta licitació té com a principals funcions la gestió d'informació als sistemes d'informació de la Direcció de Compra, gestió d'entrada automàtica i massiva de dades i proposar millores als procediments amb la finalitat d'optimitzar el funcionament de la Direcció. La descripció detallada es pot trobar al Plec de Prescripcions Tècniques Particulars (en endavant, PPTP) dins el l'apartat 2.

122.665 €

Abierta CTTI-2027-1

Exp. CTTI-2027-1 Servei de gestió electoral de les eleccions al Conselh Generau d’Aran, Consells Comarcals i Entitats Municipals Descentralitzades del 23 de Maig de 2027

417.109 €

Abierta CTTI-2027-1

L’objecte de la present licitació és la contractació del servei de gestió electoral de les eleccions al Conselh Generau d’Aran, Consells Comarcals i Entitats Municipals Descentralitzades del 23 de maig de 2027.

417.109 €

Abierta CTTI-2026-178

Acord Marc de subministrament de llicències de programari i solucions d'ús comú de l'empresa Microsoft i del servei de suport tècnic

318.184.755 €