Formalizada Suministros

ADQUISICIÓ DE PCS AVANÇATS I7 I ACCESSORIS A TRAVÉS DE L'ACORD MARC DE LA CENTRAL DE COMPRES DEL MON LOCAL

Expediente: 2021047411

És objecte del present encàrrec de provisió, l'adquisició dels següents equips:LOT 1 (PCs en modalitat de compra)- 5 unitats, PC Professional i7Accessoris LOT1- 50 unitats, Monitor 22\- 10 unitats, Ampliació de memòria 8 Gb- 50 unitats, Ratolins amb cable- 70 unitats, Convertidors DisplayPort - VGA- 15 unitats, Lectors DVD- 30 unitats, Lectors targes- 70 unitats, Webcams- 70 unitats, Auriculars binaurals amb micròfon- 5 unitats, Adobe Acrobat professional- 1 unitat, videobar Yealink UVC40- 1 unitat, Extensió de garantia videobar- 1 unitat, Monitor 75\ 4K UHD- 1 unitat, Suport de paret- 1 unitat, Suport de peu

24.723
Presupuesto base
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Simplificado abreviado
Lugar de ejecución
Girona, Girona (Cataluña)
Publicación
9 mar 2022, 11:50

Organismo contratante

Ajuntament de Girona

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 9 mar 2022
Anuncio de Pliegos 9 mar 2022
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 4 feb 2022
Anuncio de Formalización 9 mar 2022

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:17

Más licitaciones de Ajuntament de Girona

En la misma provincia (Girona)