Adjudicada Administrativo especial

Adquisició de nou local - seu d'Aigües de Vilafranca (AV25-004)

Expediente: AV25-004

Adquisició per títol de compravenda d'un nou local per a les dependències d’Aigües de Vilafranca, amb la finalitat de poder donar resposta a les noves necessitats de l’empresa municipal. L’immoble o local que s’adquireixi ha de ser seu social de l’Empresa, substituint la de la Plaça de Jaume I núm. 8 de Vilafranca.

450.000
Presupuesto base
450.000
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Otro procedimiento
Lugar de ejecución
Vilafranca del Penedès, Barcelona (Cataluña)
Publicación
7 abr 2025, 13:20

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 7 abr 2025
Anuncio de Pliegos 7 abr 2025
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 7 abr 2025
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 5 mar 2026, 23:19

Más licitaciones de Empresa Municipal d'Aigües de Vilafranca, SA

En la misma provincia (Barcelona)

Abierta 2026-24-S X2026007440

L’objecte del contracte és l’elaboració d’un cens de les condicions d’urbanització, mobilitat i accessibilitat dels Polígons d’Activitat Econòmica del Vallès Oriental. Aquest cens d’infraestructura consisteix en l’actualització de les dades del primer cens realitzat el 2021, incloent una diagnosi i un treball de camp i amb la incorporació de mecanismes de participació que garanteixin les aportacions del personal tècnic municipal, sindicats i patronals que formen part del grup de treball de PAE de la Taula Vallès Oriental Avança (TVOA)

25.000 €

Abierta 2026-21-S X2026007427

L’objecte d’aquest contracte és la realització de determinades accions formatives incloses en el I Pla intern de formació del Consell Comarcal del Vallès Oriental així com de les actuacions necessàries per a la gestió integral de les activitats incloses.

100.765 €

Abierta 28685/2026

Subministrament de formigó de planta per a la realització de tasques de manteniment a via pública i en edificis municipals

30.000 €

Abierta 2913/2026

L'objecte del contracte és el subministrament d’aigua embotellada, mitjançant fonts refrigerades, garrafes d'aigua reutilitzables, gots biodegradables, servei de manteniment i higienització anual de les fonts dispensadores d'aigua instal·lades a les dependències municipals de l'Ajuntament.

19.721 €

Abierta 2607MS11

Subministrament d'una interfície d'àudio sobre IP compatible amb protocol RAVENNA i AES67 SMPTE-2022-7 per la Cabina A d'Informatius del mitjà ràdio al campus Diagonal.

7.500 €