Formalizada Suministros

Adquisició de llibres, DVDs i jocs pel fons bibliogràfic de la Biblioteca Municipal d’Argentona Joan Fontcuberta i Gel i llibres pel lliurament de premis de la Mostra Literària i Beca Burriac

Expediente: 1691/2026

L’objecte del contracte és l’adquisició regular de llibres pel fons bibliogràfic de la Biblioteca Municipal d’Argentona Joan Fontcuberta i Gel i pel lliurament de premis de lots de llibres en el marc de la Mostra Literària, així com de material audiovisual (DVD’s, Bluray’s, discos de música i videojocs) per el fons audiovisual i jocs de taula per als fons educatiu i especial de la Biblioteca Municipal d’Argentona Joan Fontcuberta i Gel.

51.522
Presupuesto base
1.818
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Simplificado abreviado
Lugar de ejecución
Argentona, Barcelona (Cataluña)
Publicación
20 may 2026, 13:56

Organismo contratante

Ajuntament d'Argentona

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 20 may 2026
Anuncio de Pliegos 20 may 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 8 jul 2026
Anuncio de Formalización 15 jul 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 28 jul 2026, 12:14