Formalizada Suministros

Adquisició de llibres digitals per tal de ser destinats com a recurs d’aprenentatge tant en el marc dels diferents estudis de la universitat, per als estudiants així com també per personal docent, de recerca i de gestió. En aquest sentit, aquest procediment concret pretén donar resposta a les necessitats emergents durant el transcurs de la vigència del contracte específic. Aquesta categoria, corresponent amb la Categoria 2 del Sistema Dinàmic d’Adquisició, inclou tot tipus de llibres, publicacions monogràfiques i altres recursos similars en format digital.

Expediente: ESP74/CSUC2303/C2

Contrato de suministros formalizado por Fundació per a la Universitat Oberta de Catalunya. Procedimiento restringido. Duración del contrato: 1 año. Categoría CPV 22000000. Adjudicado el 10 jun 2026 a EBSCO Information Services S.L.U.. Se recibió 1 oferta.

95.000
Presupuesto base
190.000
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Restringido
CPV principal
22000000
Publicación
15 jun 2026, 10:06
Fecha límite
26 may 2026, 01:59
Duración
1 año

Adjudicación

Adjudicatario
EBSCO Information Services S.L.U.
NIF
B85765766
Importe
95.000
Ofertas recibidas
1

Organismo contratante

Fundació per a la Universitat Oberta de Catalunya

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 15 jun 2026
Anuncio de Pliegos 15 jun 2026
Fin Plazo Presentación 26 may 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 10 jun 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 16 jun 2026, 06:23