Abierta Sin plazo publicado Suministros

Adquisició de 16 tauletes gràfiques per a l'Escola d’Art i Disseny de la Diputació de Tarragona a Tarragona

Expediente: 8004330008-2026-0009721

Adquisició de 16 tauletes gràfiques per a l'Escola d'Art i Disseny de Tarragona a Tarragona

12.160
Presupuesto base
12.160
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Simplificado abreviado
Lugar de ejecución
Tarragona, Tarragona (Cataluña)
Publicación
1 sep 2026, 13:26
Fecha límite
Sin plazo publicado

Organismo contratante

Diputació de Tarragona

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 1 sep 2026
Anuncio de Pliegos 1 sep 2026
Fin Plazo Presentación
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 2 sep 2026, 10:10

Más licitaciones de Diputació de Tarragona

En la misma provincia (Tarragona)

Abierta 4304450006-2026-0003034

Contracte d'obres obert simplificat de renovació urbanística integral amb criteris de mobilitat sostenible de la sortida nord de la Sénia, dividit en dos lots: Lot 1 (tram Osca-Santander) i Lot 2 (tram Santander-T-1040)

651.720 €

Abierta SI26003

Subministrament d'equips i servei integral de suport i manteniment de control de presencia i portal del treballador de la divisió d’Aigües de Reus

110.640 €

Abierta 4304450006-2026-0003034

Les actuacions inclouen, entre d'altres, la renovació de paviments i itineraris per a vianants, la millora de la seguretat viària, la implantació d'infraestructures de mobilitat sostenible, la renovació de xarxes de serveis urbans, la instal·lació d'enllumenat públic i la urbanització d'espais lliures amb incorporació d'arbrat, jardineria i mobiliari urbà. El detall i condicions de les obres es defineixen i fixen en els Projectes corresponents a cada lot que juntament amb el Plec de clàusules administratives particulars regiran el contracte.

651.720 €

Abierta SI26003

Subministrament d'equips i servei integral de suport i manteniment d’un sistema de control de presència i del portal del treballador per al personal d’Aigües de Reus. Actualment hi ha implementada un software EVALOS8 en versió on-premise. Les prestacions que s'inclouen en aquesta licitació són les següents: - Serveis de migració de dades i funcionalitats des de la solució actual - Subministrament de nous terminals de marcatges i altres equips i la seva posta en marxa - Serveis de manteniment i suport del nou sistema de registre horari i del sistema de portal del treballador en plataforma cloud de la licitadora - Serveis de consultoria per auditar i realitzar les configuracions pel compliment de la normativa laboral sobre registre de jornada i control de presència del personal

66.232 €

Abierta 1671/2026

Obres definides en el Projecte bàsic i executiu per a la consolidació estructural i restauració interior de la Torre de la Vila de Torredembarra

224.221 €