Formalizada Suministros

Adquirir 180 ordinadors de sobretaula, corresponents al Lot 2 Ordinadors de sobretaula superior, de l’Acord marc per a la contractació del subministrament d’ordinadors de sobretaula, ordinadors portàtils, monitors i altres solucions de llocs de treball (AM 02/2023 – Expedient 2023/113) de la Dirección General de Racionalización y Centralización de la Contratación – Junta de Contratación Centralizada

Expediente: 2025/0034077

Contrato de suministros formalizado por Diputació de Barcelona en Barcelona. Categoría CPV 30213100. Adjudicado el 3 oct 2025 a HP PRINTING AND COMPUTING SOLUTIONS, SLU. Se recibieron 10 ofertas.

77.096
Presupuesto base
77.096
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Contrato menor
CPV principal
30213100
Lugar de ejecución
Barcelona (Cataluña)
Publicación
27 jul 2026, 15:48

Adjudicación

Adjudicatario
HP PRINTING AND COMPUTING SOLUTIONS, SLU
NIF
B28260933
Importe
77.096
Ofertas recibidas
10

Organismo contratante

Diputació de Barcelona

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 27 jul 2026
Anuncio de Pliegos 27 jul 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 3 oct 2025

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 28 jul 2026, 06:28

Mismo sector y zona (30 en Barcelona)

Abierta 2026/0002512

Contractació d'una plataforma digital, proporcionada en modalitat de servei (Software as a Service – SaaS), destinada a donar suport a la metodologia Model d’Intel·ligència Turística de la Diputació de Barcelona

37.008 €

Abierta 2026-16

Subministrament d’equipament informàtic pel Consorci d’Atenció Primària de Salut Barcelona Esquerra (CAPSBE)

42.900 €

Abierta TIC/2025/72

Aquest contracte té per objecte l'adquisició de 12 equips de dibuix per diversos serveis de l'Ajuntament de Sabadell per aquell personal que ha de desenvolupar tasques de dibuix 3D i necessita equips amb un bon rendiment per poder desenvolupar la seva feina

104.132 €

Abierta 005_26000042

Subministrament d'equips informàtics de sobretaula i ordinadors portàtils amb equipament de perifèrics per l'Institut Municipal d'Hisenda de l'Ajuntament de Barcelona, amb mesures de contractació pública sostenible

79.150 €

Abierta 2026.00084

Subministrament, en règim d’arrendament i cost per pàgina, d’un (1) equip multifunció (impressió, fotocòpia i escaneig), així com el manteniment d’aquest equip, amb destinació al Consorci de l’Habitatge de l’Àrea Metropolitana de Barcelona.

27.504 €

Abierta 16076186B

Subministrament de discs durs per NVR’s

162.000 €

Abierta CST-2026-10

El objeto del presente contrato es el suministro de distintos equipos informáticos destinados a la renovación del equipamiento informático obsoleto del Consorcio Sanitario de Terrassa (CST). El objetivo de esta actuación es garantizar una actualización tecnológica que permita una prestación eficiente de los servicios asistenciales y administrativos, contribuyendo a la mejora de la calidad asistencial y optimización de los recursos disponibles.

366.000 €

Abierta 1431-000020-002360/2026

L’objecte del contracte es el subministrament de MOBILIARI ESCOLAR I D’OFICINA PER L’ESCOLA DE MÚSICA MONTSERRAT ALMIRALL i pel CENTRE DE FORMACIÓ D’ADULTS DE SITGES. La descripció detallada del subministrament així com la resta de requeriments amb els que caldrà executar-lo es recullen al plec de condicions tècniques particulars. Es divideix en tres lots: Lot 1: Mobiliari escolar. Lot 2: Mobiliari d'oficina Lot 3: Pantalles interactives amb suport mòbil.

42.831 €

Abierta BCN-165/2026

Suministro Con Instalación Cabinas Calidad Del Aire En Varias Ubicaciones Para El Aeropuerto Josep Tarradellas Barcelona-El Prat

492.802 €

Adjudicada PACC2026000044

Contracte basat en l’Acord Marc (Exp. núm. 2023.06) i l’adjudicació del subministrament de paper per l’Ajuntament de Sant Feliu de Llobregat.

4.550 €

Más licitaciones de Diputació de Barcelona