Adjudicada Suministros

Adhesió lot 1 nou AM electricitat ACM

Expediente: 02SU/2026

Contrato de suministros adjudicado por Empresa Municipal de Mitjans de Comunicació de Tarragona, SA en Tarragona. Procedimiento negociado con publicidad. Categoría CPV 31154000. Adjudicado el 5 feb 2026 a IBERDROLA CLIENTES SAU. Se recibió 1 oferta.

2.000
Presupuesto base
2.000
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Negociado con publicidad
CPV principal
31154000
Lugar de ejecución
Tarragona (Cataluña)
Publicación
4 mar 2026, 17:48

Adjudicación

Adjudicatario
IBERDROLA CLIENTES SAU
NIF
A95758389
Importe
2.000
Ofertas recibidas
1

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 4 mar 2026
Anuncio de Pliegos 4 mar 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 5 feb 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 17:05

Mismo sector y zona (31 en Tarragona)

Abierta 52_2026_CNT

Subministrament, mitjançant lloguer, dels equips i/o elements que constituiran l’enllumenat ornamental nadalenc i el seu transport i manteniment, per procediment obert, i inici de la licitació.

61.000 €

Adjudicada 38/2026 - A1 Adhesió ACM

Adhesió de CALAFELL EMPRESA MUNICIPAL DE SERVEIS, S.A. (CEMSSA) al contracte 2023.04.A03 de l’Acord marc de subministrament d’energia elèctrica amb destinació a les entitats locals de Catalunya (Exp. 2023.04) - Lot 1 (Baixa tensió: fins a 15 kW)

17.189 €

En evaluacion 2026-18

Ejecución de las actuaciones definidas en el proyecto de "Reforma integral del alumbrado público del Polígono Industrial de Valls – FASE 4"

94.807 €

En evaluacion 4747/2025

subministrament de material elèctric per la Brigada Municipal.

45.000 €

Adjudicada 2026-0001487

Pròrroga de la contractació del subministrament d'energia elèctrica de la seu del Consell Comarcal de l'Alt Camp (expedient amb referència interna 8100170005-2025-0000179), mitjançant contractació basada en l'Acord marc de subministrament d'energia elèctrica amb destinació a les entitats locals de Catalunya de l'ACM (Exp. 2023.04), Lot 7.

12.397 €

Adjudicada 1717/2026

Contractació basada del lot 2 i 59 pel subministrament i serveis d'instal·lació d'enllumenat públic dins l'Acord Marc de serveis i subministrament d'elements d'eficiència energètica en l'enllumenat públic (2022.07)

37.181 €

Formalizada SUM-26-0266-SOM

Suministro e instalación de un grupo electrógeno para el centro de umivale Activa de Reus Tecnoparc (Tarragona)

28.000 €

Formalizada 5206/2023

Contractació del servei tècnic especialitzat de llum, so i audiovisuals, i pel lloguer d'equips d'il·luminació i de so d'espectacles en viu, inclòs transport, instal·lació, muntatge i desmuntatge del material subministrat, per a la realització dels espectacles inclosos a la programació del Celler de Vila-seca.

102.289 €

Formalizada 2026/430264

Sustitución de la actual instalación y detección contraincendios en edificio sede de la DP TGSS Tarragona.

44.030 €

Formalizada 8931/2025

Subministrament de material elèctric per treballs que realitza la Brigada Municipal en el mateniment d'edificisi vies publiques del municipi de Roda de Berà.

45.000 €

Más licitaciones de Empresa Municipal de Mitjans de Comunicació de Tarragona, SA