Formalizada Suministros

Adhesió de l'Ajuntament de la Canonja a l'Acord marc de subministrament de gas natural amb destinació a les entitats locals de Catalunya del Consorci Català pel Desenvolupament Local (CCDL) i l'Associació Catalana de Municipis i Comarques (ACM)

Expediente: 637/18

Subministrament de gas natural.

21.900
Presupuesto base
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
Lugar de ejecución
Tarragona, Tarragona (Cataluña)
Publicación
11 oct 2018, 17:00

Organismo contratante

Ajuntament de la Canonja

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 11 oct 2018
Anuncio de Pliegos 11 oct 2018
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 11 oct 2018
Anuncio de Formalización 11 oct 2018

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:14