Formalizada Suministros

Adhesió de l'Ajuntament de la Canonja a l'Acord marc de mobilitat sostenible amb destinació a les entitats locals de Catalunya del Consorci Català pel Desenvolupament Local (CCDL) i l'Associació Catalana de Municipis i Comarques (ACM), pel subministrament i posterior manteniment d'un punt de recàrrega de vehicles elèctrics

Expediente: 678/18

Subministrament d'un punt de recàrrega de vehicles elèctrics ETÈCNIC SELBA SL 1014, i posterior serve de manteniment preventiu i software de control i gestió.

6.613
Presupuesto base
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
Lugar de ejecución
Tarragona, Tarragona (Cataluña)
Publicación
26 oct 2018, 15:45

Organismo contratante

Ajuntament de la Canonja

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 26 oct 2018
Anuncio de Pliegos 26 oct 2018
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 26 oct 2018
Anuncio de Formalización 26 oct 2018

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:17