Formalizada Suministros

ADHESIÓ DE L'AJUNTAMENT DE GIRONA AL CONTRACTE DERIVAT 2015.05-D02 DE L'ACORD MARC DE SUBMINISTRAMENT D'ENERGIA ELÈCTRICA AMB DESTINACIÓ A LES ENTITATS LOCALS DE CATALUNYA ADJUDICAT PEL CONSORCI CATALÀ PEL DESENVOLUPAMENT LOCA A L'EMPRESA ENDESA ENERGIA, SAU

Expediente: 2019047768

L'objecte del contracte és el subministrament d'energia elèctrica en el marc de l'adhesió al contracte derivat 2015.05-D02 de l'Acord Marc de subministrament d'energia elèctrica destinat als ens locals de Catalunya adjudicat pel Consorci Català de Desenvolupament Local a l'empresa Endesa Energia SAU

4.476.649
Presupuesto base
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
Lugar de ejecución
Girona, Girona (Cataluña)
Publicación
28 ene 2020, 16:00

Organismo contratante

Ajuntament de Girona

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 28 ene 2020
Anuncio de Pliegos 28 ene 2020
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 23 ene 2020
Anuncio de Formalización 28 ene 2020

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:17

Más licitaciones de Ajuntament de Girona

En la misma provincia (Girona)