Formalizada Suministros

Adhesió de l'Ajuntament de Girona a l'Acord Marc de subministrament de gas natural destinat als ens locals de Catalunya adjudicat pel consorci català pel desenvolupament local a l'empresa Endesa Energia, SAU

Expediente: 2018036377

L'objecte del contracte és el subministrament de gas natural en el marc de l'adhesió al contracte derivat de l'Acord Marc de subministrament da gas natural destinat als ens locals de Catalunya adjudicat pel Consorci Català de Desenvolupament Local a l'empresa Endesa Elèctrica, SAU.

335.537
Presupuesto base
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
Lugar de ejecución
Girona, Girona (Cataluña)
Publicación
11 oct 2018, 14:00

Organismo contratante

Ajuntament de Girona

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 11 oct 2018
Anuncio de Pliegos 11 oct 2018
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 2 oct 2018
Anuncio de Formalización 11 oct 2018

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:19

Más licitaciones de Ajuntament de Girona

En la misma provincia (Girona)