Adjudicada Suministros

Adhesió al contracte 2023.04.A03 de l'acord marc de subministrament d'energia elèctrica amb destinació al les entitats locals de Catalunya (Exp. 2023.04)

Expediente: 2026-CBSE002

Contrato de suministros adjudicado por Ajuntament de Santa Bàrbara en Tarragona. Procedimiento negociado con publicidad. Categoría CPV 09310000. Adjudicado el 19 mar 2026 a Iberdrola Clientes, SA. Se recibió 1 oferta.

36.322
Presupuesto base
43.950
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Negociado con publicidad
CPV principal
09310000
Lugar de ejecución
Tarragona (Cataluña)
Publicación
23 mar 2026, 16:05

Adjudicación

Adjudicatario
Iberdrola Clientes, SA
NIF
A95758389
Importe
36.322
Ofertas recibidas
1

Organismo contratante

Ajuntament de Santa Bàrbara

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 23 mar 2026
Anuncio de Pliegos 23 mar 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 19 mar 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 24 mar 2026, 05:22

Mismo sector y zona (09 en Tarragona)

Abierta 2026/15155 - ACORD MARC COMBUSTIBLE - 4 LOTS

ACUERDO MARCO - Contratación administrativa de suministro de combustible para los vehículos y maquinaria del parque móvil y de combustible para la calefacción y otras para la MANCOMUNIDAD *DELTAGESTIÓ

1.125.000 €

Abierta EXP 26-2026

La present contractació té per objecte el subministrament de gas natural canalitzat a les dependències de l’Institut Català d’Investigació Química (ICIQ).

75.000 €

Adjudicada 10SU/2026

Subministrament de gas

14.000 €

Adjudicada 2995/2026

Adhesió a l'Acord marc de subministrament de gas natural amb destinació a les entitats locals de Catalunya (exp. 2025.04.A01) i contractació basada del subministrament.

21.751 €

Anulada 2026/15155 - ACORD MARC COMBUSTIBLE - 3 LOTS

ACUERDO MARCO - Contratación administrativa de suministro de combustible para los vehículos y maquinaria del parque móvil y de combustible para la calefacción y otras para la MANCOMUNIDAD *DELTAGESTIÓ

1.125.000 €

En evaluacion 2026/60-EG626

Les instal·lacions poliesportives de Campclar disposen d’una caldera de biomassa destinada a escalfar l’aigua de la piscina olímpica “Sylvia Fontana”, fora de la temporada d’estiu. Per tal de garantir el correcte funcionament de la piscina durant tot l’any, es fa necessari procedir a l’adquisició del combustible necessari per la caldera.

70.200 €

Adjudicada 4304240003-2026-0000505

Adhesió de l’Ajuntament de Castellvell del Camp al contracte 2023.04.A03 de l’Acord marc de subministrament d’energia elèctrica amb destinació a les entitats locals de Catalunya (Exp. 2023.04), lot 1 tarifa 2.0

97.355 €

Adjudicada 2026/847

L’objecte del contracte és que l’Ajuntament com a entitat consumidora d’electricitat en baixa tensió, tingui accés a la contractació dels subministraments elèctrics des de la xarxa a les instal·lacions que necessitin un nou contracte entre l’empresa comercialitzadora d’electricitat i el consumidor titular de la instal·lació.

95.747 €

Desierta 2026/15155

ACUERDO MARCO - Contratación administrativa de suministro de combustible para los vehículos y maquinaria del parque móvil y de combustible para la calefacción y otras para la MANCOMUNIDAD *DELTAGESTIÓ

1.125.000 €

En evaluacion 1431/2026/3

Suministro de astillas de biomasa a granel de clase A1/A2 y granulometría P31S (2)

152.760 €

Más licitaciones de Ajuntament de Santa Bàrbara