Formalizada Suministros

Adhesió a l'Acord Marc pel subministrament de vehicles per a la Unitat de Seguretat Ciutadana, Trànsit i Mobilitat

Expediente: 2019/7696

Adquisició mitjançant arrendament financer sense opció de compra, de tres vehicles per a l'ús policial de la Policia Local de Calonge i Sant Antoni.

104.060
Presupuesto base
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
Lugar de ejecución
Girona, Girona (Cataluña)
Publicación
28 abr 2020, 15:20

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 28 abr 2020
Anuncio de Pliegos 28 abr 2020
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 15 ene 2020
Anuncio de Formalización 28 abr 2020

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:09

Más licitaciones de Ajuntament de Calonge i Sant Antoni

En la misma provincia (Girona)