Adjudicada Suministros

Adhesió a l'Acord marc del subministrament de combustible i electricitat per a la recàrrega pública de vehicles (exp. CCS-2026-3) de la Comissió Central de Subministraments

Expediente: 1152/2025

Contrato de suministros adjudicado por Ajuntament de Guissona en Lleida. Procedimiento abierto. Categoría CPV 09134100. Adjudicado el 31 ago 2026 a Solred, SA. Se recibió 1 oferta.

39.669
Presupuesto base
39.669
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
CPV principal
09134100
Lugar de ejecución
Lleida (Cataluña)
Publicación
2 sep 2026, 12:04

Adjudicación

Adjudicatario
Solred, SA
NIF
A79707345
Importe
39.669
Ofertas recibidas
1

Organismo contratante

Ajuntament de Guissona

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 2 sep 2026
Anuncio de Pliegos 2 sep 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 31 ago 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 3 sep 2026, 06:23

Mismo sector y zona (09 en Lleida)

Abierta 2026 LEDA CPUB SUB 15

Suministro de GASOIL B (Bonificado) y ADBLUE por a los grupos electrógenos del suministro eléctrico provisional del hangar H80 del aeropuerto de Lleida- Alguaire.

646.464 €

Formalizada 1/2026

El present projecte té com a objectiu la substitució i millora dels quadres elèctrics de diversos equipaments municipals i la seva adequació a les condicions de seguretat establertes per la normativa vigent, així com la adequació de la xarxa d’enllumenat públic a les condicions que estableixen els reglaments de seguretat elèctrica. També inclou la instal·lació d’un sistema d'energia solar fotovoltaica de 40 kW que permeti cobrir part de les necessitats energètiques d'aquests equipaments i un sistema de bateries d’acumulació per subministrar energia elèctrica a la xarxa d’enllumenat durant els períodes nocturns.

96.386 €

En evaluacion SUB_OBE_2026_0007

El subministrament, instal·lació, configuració, legalització i posada en funcionament, i el posterior manteniment durant el període mínim d’un any, d’una instal·lació de panells fotovoltaics sobre la coberta del museu d’automoció Roda-Roda, de potència 100kWp, 80kWn d’evacuació i 60kWh de capacitat d’emmagatzematge, per a la nova comunitat energètica del Centre Històric en règim d’autoconsum compartit.

127.048 €

Adjudicada 2026/67-3431

L'objecte del present contracte és el subministrament de: a) Combustible agrícola (gasoil tipus A assimilable a tipus B) per a la maquinària de la finca La Devesa de la Diputació de Lleida. b) Combustible de calefacció (gasoil tipus C) per a la maquinària de la Finca de Bon Repòs i per a la vivenda del masover de la Finca de Bon Repòs

43.211 €

Adjudicada 97/2026

Instal·lació de panells solars fotovoltaics a la teulada del CEIP Carrassumada de Torres de Segre

62.295 €

Formalizada 2026 LEDA CPUB SUB 02

Subministrament de combustible per als vehicles i instal·lacions de l’aeroport de Lleida-Alguaire

44.860 €

Adjudicada 106/2025/2

ACM Acord Marc electricitat 3.0

4.000 €

Adjudicada 106/2025

Contractacio subministrament energia elèctrica ACM

4.000 €

Formalizada 40/2025

L’objecte del contracte és l’augment de plaques fotovoltaiques i l’ampliació de la capacitat d’emmagatzematge d’energia amb bateries a l’estació d’esquí nòrdic de Virós – Vallferrera

25.162 €

Formalizada O-2/2025

Obra d'Instal·lació de plaques fotovoltaiques per autoconsum compartit amb emmagatzematge en edificis de l'EMAU

133.437 €

Más licitaciones de Ajuntament de Guissona

Adjudicada 1145/2026

Contractar a través de la primera pròrroga de l’Acord marc de serveis d’assegurances amb destinació a les entitats locals de Catalunya (exp. núm. 2023.01), Lot 2. Vehicles Terrestres, amb la mercantil Fiatc Mutua de Seguros y Reaseguros, l’assegurança del vehicle GOUPIL G-4, matrícula 4716NRR per un import de 407,97 euros, exempt d’IVA, amb vigència des del 01/09/2026 al 18/06/2027

408 €

Adjudicada 1057/2026

SERVEI ARTÍSTIC DEL GRUP MUSICAL AUXILI

15.000 €

Formalizada 2026/1056

SERVEI ARTÍSTIC PER A APORTAR ELS GRUPS MUSICALS LA QUINTA, LA CASSETE DJ’S, DJ DAVID BEATZ, THE PINK GOATS, LAIA MOTOS DJ, MÚSICS DE CARRER, DJ BACARDIT I ORQUESTRA SATURNO A LA FESTA MAJOR DE GUISSONA 2026, LES NITS DEL 4 AL 8 DE SETEMBRE

37.002 €

Adjudicada 1057/2026

L’objecte del contracte correspon a la prestació del servei artístic per a la realització del concert del grup musical "AUXILI", que tindrà lloc la nit del 5 al 6 de setembre de 2026, a les 00:00 h, a la zona esportiva, davant del pavelló 1 d’Octubre (Rambla Segadors), en el marc de la programació musical de la Festa Major de Guissona 2026. El candidat únic haurà de presentar una oferta pel servei artístic de l’espectacle d’acord amb les condicions establertes en aquest PCAP i en el PPT.

15.000 €

Formalizada 2026/1056

L’objecte del contracte correspon a la prestació del servei artístic per a la realització de les actuacions musicals de les quals és representant únic i en exclusivitat RAIBOR ESPECTACLES SL (que inclou els grups i artistes: La Quinta, La Cassete DJ’s, DJ David Beatz, The Pink Goats, Laia Motos DJ, Músics de Carrer, DJ Bacardit i Orquestra Saturno), que tindran lloc les nits del 4 al 8 de setembre de 2026, a partir de les 23:00 h, a la zona esportiva (davant del pavelló 1 d’Octubre / Rambla Segadors) i a la Plaça Bisbe Benlloch, en el marc de la programació musical de la Festa Major de Guissona 2026.

37.002 €