Formalizada Contrato privado

Adhesió a l'Acord Marc del servei d'assegurances de danys a edificis i instal·lacions CCDL-ACM (Exp. 2020.01)

Expediente: 2021A045000004

Adhesió de l'Ajuntament de Salt a l'Acord marc del servei d'assegurances de danys a edificis i instal·lacions amb destinació a les entitats locals de Catalunya de CCDL-ACM (Exp. 2020.01)

26.000.000
Presupuesto base
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
Lugar de ejecución
Salt, Girona (Cataluña)
Publicación
18 sep 2023, 11:30

Organismo contratante

Ajuntament de Salt

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 18 sep 2023
Anuncio de Pliegos 18 sep 2023
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 23 jun 2021
Anuncio de Formalización 18 sep 2023

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:12

Más licitaciones de Ajuntament de Salt

En la misma provincia (Girona)