Formalizada Servicios

Adhesió a l'acord marc del servei d'assegurances amb destinació a les entitats locals de Catalunya (Exp. 2019.01) i contractar les pòlisses d'assegurança dels vehicles terrestres.

Expediente: 717/2020

Adhesió a l'acord marc del servei d'assegurances amb destinació a les entitats locals de Catalunya (Exp. 2019.01) i contractar les pòlisses d'assegurança dels vehicles terrestres.

4.699
Presupuesto base
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
Lugar de ejecución
Tarragona, Tarragona (Cataluña)
Publicación
14 abr 2020, 14:00

Organismo contratante

Ajuntament de la Canonja

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 14 abr 2020
Anuncio de Pliegos 14 abr 2020
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 14 abr 2020
Anuncio de Formalización 14 abr 2020

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:14