Adjudicada Suministros

Adhesió a l'acord marc de subministrament d'equips d'impressió i de multifunció en les modlitats de compra i arrendament, amb destinació a les entitats locals de Catalunya (EXP. 2023.05).

Expediente: 2025/1205

Contrato de suministros adjudicado por Ajuntament de Puig-reig. Procedimiento abierto. Categoría CPV 30120000. Adjudicado el 24 abr 2025 a Solitium Control Group SA (abans Sistemes d'Organització SA). Se recibió 1 oferta.

24.890
Presupuesto base
24.890
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
CPV principal
30120000
Publicación
4 mar 2026, 18:33

Adjudicación

Adjudicatario
Solitium Control Group SA (abans Sistemes d'Organització SA)
NIF
A08588170
Importe
24.890
Ofertas recibidas
1

Organismo contratante

Ajuntament de Puig-reig

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 4 mar 2026
Anuncio de Pliegos 4 mar 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 24 abr 2025

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 17:36

Más licitaciones de Ajuntament de Puig-reig