Formalizada Suministros

Adhesió a l'Acord marc de subministrament d'equips d'impressió i de multifunció en les modalitats de compra i d'arrendament, amb destinació a les entitats locals de Catalunya (Exp. 2017.02).

Expediente: 2019F035000013

Adhesió a l'Acord marc de subministrament d'equips d'impressió i de multifunció en les modalitats de compra i d'arrendament, amb destinació a les entitats locals de Catalunya (Exp. 2017.02): Lot 4 i lot 9

8.117.176
Presupuesto base
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
Lugar de ejecución
Salt, Girona (Cataluña)
Publicación
13 feb 2024, 14:19

Organismo contratante

Ajuntament de Salt

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 13 feb 2024
Anuncio de Pliegos 13 feb 2024
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 9 feb 2024
Anuncio de Formalización 13 feb 2024

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:14

Más licitaciones de Ajuntament de Salt

En la misma provincia (Girona)