Adjudicada Suministros

Adhesió a l'acord marc de serveis i subministrament d'elements d'eficàcia energètica en l'enllumenat públic amb destinació a les entitats locals de Catalunya i adjudicació a BENITO URBAN SLU dels lots 1, 2 i 3.

Expediente: X2025004944

Contrato de suministros adjudicado por Ajuntament de Santpedor en Barcelona. Procedimiento abierto. Categoría CPV 31000000. Adjudicado el 16 dic 2025 a BENITO URBAN SLU. Se recibieron 10 ofertas.

22.542
Presupuesto base
22.542
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
CPV principal
31000000
Lugar de ejecución
Barcelona (Cataluña)
Publicación
4 mar 2026, 18:32

Adjudicación

Adjudicatario
BENITO URBAN SLU
NIF
B59987529
Importe
22.542
Ofertas recibidas
10

Organismo contratante

Ajuntament de Santpedor

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 4 mar 2026
Anuncio de Pliegos 4 mar 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 16 dic 2025

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:11

Mismo sector y zona (31 en Barcelona)

Abierta AM-2026-01

Homologació d’un màxim de quatre (4) empreses per a cadascun dels lots en què es divideix l'objecte de l'Acord Marc, per satisfer les necessitats de subministrament de màquines, aparells, equips i productes consumibles elèctrics i electrònics, incloent il·luminació general, i l'adquisició dels articles i equipaments per a l'enllumenat públic, que SABEMSA requereix per portar a terme el seu objecte social, especialment els serveis de manteniment de les dependències municipals i de l'enllumenat públic de Barberà del Vallès.

110.000 €

Abierta PACC2025000090

L’objecte del contracte que es proposa efectuar consisteix en el subministrament i obra (instal·lació) per a la renovació de l’enllumenat existent del Palau Municipal d'Esports Juan Carlos Navarro, a Sant Feliu de Llobregat, mitjançant tecnologia LED, d’acord amb les especificacions tècniques definides en el corresponent Plec de prescripcions tècniques.

43.080 €

Abierta 2463/2026: CT/SB-04726

L’objecte del contracte és el lloguer, transport, muntatge, manteniment, legalització, desmuntatge i recollida de diferents motius nadalencs d’enllumenat ornamental per al guarniment dels carrers del municipi durant les campanyes de Nadal i la festa gastronòmica anomenada Tast Tiana.

64.384 €

Abierta 153/2026/0006.

Subministrament en règim de lloguer, instal·lació, manteniment, connexió, desconnexió i desmuntatge de l’enllumenat ornamental nadalenc i d’altres decoracions als carrers, places i equipaments municipals de Cerdanyola del Vallès

715.392 €

Abierta 905417/26

Contracte administratiu de subministrament consistent en el subministrament d’equipament tecnològic per la sala de plens de la seu de l’Àrea Metropolitana de Barcelona.

21.205 €

Abierta HM-2026-293

Subministrament d’un conjunt d’elements de protecció plomada (davantals, armilles, faldilles, collarins, ulleres i sobreulleres) i suports per a la seva correcta col·locació i emmagatzematge, destinats als Serveis d’Endoscòpies, la Unitat del Dolor i el Bloc Quirúrgic de l’Edifici C, dins del projecte d’ampliació de l’Hospital del Mar, centre del Consorci Mar Parc de Salut de Barcelona, segons característiques tècniques que es detallen al Plec de Prescripcions Tècniques de la licitació.

55.077 €

Abierta 2026/6434

Subministrament, en règim de lloguer, dels elements lumínics nadalencs, que inclou instal.lació, posada en servei, manteniment, desmuntatge i retirada dels mateixos

57.400 €

Abierta 2026/000034311

El contracte té per objecte els treballs continguts en el Projecte Executiu de substitució dels projectors existents per projectors LED i reforma elèctrica del bar del Camp Municipal d'Esports del Centenari. Els treballs a executar a l'equipament consistiran en la substitució dels equips actuals d'enllumenat del camp, per equips nous amb tecnologia LED proporcionant una millora en quant a consums i eficiència, i l'actualització de la instal·lació elèctrica de baixa tensió exclusivament a la zona del bar.

75.490 €

Abierta SEC 2025 108

Contractació del subministrament, en règim de lloguer, dels elements d'ornamentació de Nadal de Sant Just Desvern i del servei d’instal·lació, manteniment i desmuntatge.

148.760 €

Abierta 16118628

Fabricació de transformador de centre de transformació L9 per a càrrega de BUS

120.000 €

Más licitaciones de Ajuntament de Santpedor

Abierta X2026003312

CONTRACTE MIX DE SERVEIS I SUBMINISTRAMENT D'UNA SOLUCIÓ INFORMÀTICA EN MODALITAT SAAS PER A LA GESTIÓ INTEGRAL DELS RECURSOS HUMANS DE L'AJUNTAMENT DE SANTPEDOR

101.109 €

En evaluacion X2026003312

Contracte mixt de serveis i subministrament d'una solució en modalitat SAAS (Software As Service) per la gestió integral dels recursos humans de l'Ajuntament de Santpedor.

73.953 €

Adjudicada X2025004417

Adhesió a la primera pròrroga de l'acord marc de subministrament d'equips per a la generació d'energia solar fotovoltàica amb destinació a les entitats locals de Catalunya.

2.250 €

Adjudicada X2025005260

Contracte de subministrament de programari d'edició i disseny gràfic, basat en l'acord marc de subministrament d'edició i disseny gràfic (exp. 1431-0015/2023).

4.189 €

Formalizada X2026001299

L’objecte del contracte és el manteniment evolutiu i correctiu de diverses aplicacions que actualment disposa l’Ajuntament de Santpedor relacionat amb la gestió d’expedients administratius. Aquest programari, anomenat GENESYS (Sistema de Gestió per a l’Administració Local), propietat de l’empresa Audifilm Consulting, SLU, consta de diferents mòduls, interconnectats entre ells per tal de facilitar l’intercanvi de dades interdepartamental. Es contractarà el manteniment dels següents mòduls: Renovació del manteniment del sistema actual SAAS (Software as a Service) Servei de Fiscalització Limitada Prèvia Servei de tramesa genèrica.

9.650 €