Adjudicada Suministros

Adhesió a l’acord marc de Localret per al subministrament i subscripcions de programari de disseny assistit per ordinador (CAD), de sistemes d’informació geogràfica (GIS) i de programari de gestió de processos constructius, i adjudicació de contracte basat a l’empresa CONSULTORIA TÈCNICA NEXUS GEOGRAFICS SL.

Expediente: 2025/00018869M

Contrato de suministros adjudicado por Ajuntament de Blanes. Procedimiento abierto. Categoría CPV 48900000. Adjudicado el 11 dic 2025 a CONSULTORIA TECNICA NEXUS GEOGRAFICS SL. Se recibió 1 oferta.

25.420
Presupuesto base
25.420
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
CPV principal
48900000
Publicación
4 mar 2026, 18:51

Adjudicación

Adjudicatario
CONSULTORIA TECNICA NEXUS GEOGRAFICS SL
NIF
B17525429
Importe
25.420
Ofertas recibidas
1

Organismo contratante

Ajuntament de Blanes

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 4 mar 2026
Anuncio de Pliegos 4 mar 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 11 dic 2025

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 18:10

Más licitaciones de Ajuntament de Blanes