Formalizada Suministros

Adhesió a la segona pròrroga de l'Acord marc (Exp. 2017.02) de subministrament d'equips d'impressió i de multifunció en la modalitat de compra i arrendament, amb destinació a les entitats locals de Catalunya

Expediente: 012022

Subministrament d'equip d'impressió i multifunció en la modalitat d'arrendament.

8.117.176
Presupuesto base
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
Lugar de ejecución
Girona, Girona (Cataluña)
Publicación
30 may 2022, 12:00

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 30 may 2022
Anuncio de Pliegos 30 may 2022
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 11 may 2022
Anuncio de Formalización 30 may 2022

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:09

Más licitaciones de Transports Municipals del Gironès, SAU

En la misma provincia (Girona)