Formalizada Suministros

ADHESIÓ A LA PRIMERA PRÒRROGA DE L'ACORD MARC DE L'ACM DE SUBMINISTRAMENT DE GAS NATURAL PER A LES INSTAL·LACIONS ESPORTIVES MUNICIPALS

Expediente: 2024/81-EG626

Adhesió a la primera pròrroga de l'Acord Marc de l'ACM de subministrament de Gas Natural per a les instal·lacions esportives municipals

378.512
Presupuesto base
378.512
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
Lugar de ejecución
Tarragona, Tarragona (Cataluña)
Publicación
8 ene 2026, 11:46

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 8 ene 2026
Anuncio de Pliegos 8 ene 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 7 ene 2025
Anuncio de Formalización 8 ene 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:11

Más licitaciones de Patronat Municipal d'Esports de Tarragona

Abierta 2026/60-EG626

SUBMINISTRAMENT D’ESTELLA FORESTAL, AMB DESCÀRREGA PNEUMÀTICA, PER DONAR SERVEI A LA CALDERA DE BIOMASSA DE LA PISCINA OLÍMPICA “SYLVIA FONTANA”

154.440 €

Abierta 2026/59-EG626

SUBMINISTRAMENT DE COBERTA TÈRMICA I EQUIP D’ENROTLLAMENT DESPLAÇABLE DE LA PISCINA OLÍMPICA “SYLVIA FONTANA

137.253 €

Abierta 2026/59-EG626

La justificació del contracte és la necessitat d'automatitzar el sistema de coberta tèrmica de la piscina Sylvia Fontana per millorar l’eficiència dels recursos humans, reduir la càrrega operativa associada a la seva manipulació diària i incrementar l'eficiència energètica de la instal·lació. Aquesta intervenció optimitzarà les instal·lacions, millorant-ne el funcionament i reduint els costos d'explotació derivats de les tasques manuals actuals. A més, permetrà garantir una prestació més eficient i sostenible del servei, assegurant unes condicions òptimes d'ús de la piscina durant tot l'any. • Integració amb els elements existents (sureres), eliminant tasques addicionals. • Millora de l’eficiència energètica i sostenibilitat del recinte.

137.253 €

Abierta 2026/45-EG626

CONTRACTACIÓ DE LES OBRES PER A L'EXECUCIÓ DE GIMNÀS, ZONA D'AIGÜES I VESTIDORS DE L'EQUIPAMENT DE LES PISCINES PÚBLIQUES MUNICIPALS DE SANT PERE I SANT PAU.

2.065.222 €

Abierta 2026/39-EG626

CONTRACTACIÓ DE LES OBRES PER A LA CONSTRUCCIÓ D’UN EQUIPAMENT AL CAMP DE RUGBI SITUAT A L’ANELLA MEDITERRÀNIA, DESTINAT A VESTIDORS, ÚS SANITARI, ESPAI D’ATENCIÓ MÈDICA I ALTRES ESPAIS TÈCNICS

635.732 €

En la misma provincia (Tarragona)

Abierta 10306/2026

Servei de formació d'anglès (presencial en dependències municipals) adreçat a la plantilla de l'Ajuntament de Vila-seca i els seus Organismes Autònoms

20.246 €

Abierta 7962/2025

Subministrament de material de construcció i obra civil per la Brigada Municipal de roda de Berà

35.000 €

Abierta 104/2026

L’objecte del present contracte és la prestació del servei de revisió, verificació, ajust, posada en servei i emissió dels certificats corresponents dels cabalímetres electromagnètics de la marca KROHNE, recentment instal·lats o que es puguin instal·lar durant la vigència del contracte a diverses ubicacions del Consorci d’Aigües de Tarragona, d’ara endavant CAT. Aquest servei té per finalitat garantir el correcte funcionament dels equips, la precisió de la mesura, la traçabilitat metrològica i l’adequació dels cabalímetres als requisits tècnics i normatius aplicables, especialment els derivats de l’Ordre TED/1191/2024, de 24 d’octubre, per la qual es regulen els sistemes electrònics de control dels volums d’aigua utilitzats pels aprofitaments d’aigua, els retorns i els abocaments al domini públic hidràulic.

30.000 €

Abierta 1420/2026

L’objecte del contracte és regular i definir l’abast i condicions de la prestació del servei de les actuacions necessàries per adequar a la normativa vigent diversos quadres i instal·lacions elèctriques municipals, segons els dos projectes tècnics següents: Lot 1: Projecte d'adequació de les instal·lacions elèctriques dependències de Roda de Berà, redactat al desembre de 2024, amb una revisió de preus de febrer de 2026, per Anton Pellicer Casajuana, enginyer industrial i col·legiat 15.473. Lot 2: Projecte d'adequació de les instal·lacions elèctriques quadres d'enllumenat de Roda de Berà, redactat al desembre de 2024, amb una revisió de preus de febrer de 2026 per Anton Pellicer Casajuana, enginyer industrial i col·legiat 15.473.

23.845 €

Abierta 40-2026

Servei d'operació d'una pala carregadora, que comprèn l'execució de les labors pròpies de maneig, càrrega, moviment i condicionament de materials mitjançant una pala carregadora aportada per l'adjudicatari, i operada sota la seva organització, direcció tècnica i control, amb el seu propi personal qualificat i mitjans necessaris.

98.000 €