Adequació i construcció de miradors i observatoris d'espais naturals - Actuació 3, Eix 1 del PSTD, dins del Pla de Recuperació, Transformació i resiliència, finançat pels Fons NextGeneration EU.

Expediente: 228/2026

Adequació i construcció de miradors i observatoris d'espais naturals de la comarca del Pallars Sobirà en el marc del projecte Bike Natura - Aventura Pallars Sobirà, dins del Pla de Recuperació, Transformació i resiliència, finançat pels Fons NextGeneration EU.

127.204
Presupuesto base
32.364
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
Lugar de ejecución
Pallars Sobirà, Lleida (Cataluña)
Publicación
27 mar 2026, 14:02

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 27 mar 2026
Anuncio de Pliegos 27 mar 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 13 may 2026
Anuncio de Formalización 18 may 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 19 may 2026, 10:13

Más licitaciones de Consell Comarcal del Pallars Sobirà

En la misma provincia (Lleida)