Formalizada Servicios

Actualment l’Agència ha iniciat les tasques de revisió de la planificació amb la finalitat d’aprovaraprovar i publicar el Pla de gestió del Districte de conca fluvial de Catalunya i el Programa de mesures del quart cicle de la planificació hidrològica del període 2028-2033, abans de 2028. També ha publicat els estudis previs que s’han de posar a disposició de la ciutadania com a mínim tres anys abans de la publicació i entrada en vigor del Pla de gestió del quart cicle de planificació hidrològica. Els treballs a licitar contemplen l’assistència per al suport en l’elaboració de manera simultània la proposta de Pla de gestió del districte de conca fluvial de Catalunya i la proposta del seu Programa de mesures.

Expediente: CTN2500714

Contrato de servicios formalizado por Agència Catalana de l'Aigua (ACA). Procedimiento abierto. Duración del contrato: 15 meses. Categoría CPV 71313000. Adjudicado el 15 may 2026 a ENGISIC SOLUCIONS I CONSULTING SL. Se recibió 1 oferta.

207.616
Presupuesto base
207.616
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
CPV principal
71313000
Publicación
4 mar 2026, 18:41
Fecha límite
6 mar 2026, 13:00
Duración
15 meses

Adjudicación

Adjudicatario
ENGISIC SOLUCIONS I CONSULTING SL
NIF
B67293225
Importe
193.290
Ofertas recibidas
1

Documentos

(2)

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 4 mar 2026
Anuncio de Pliegos 4 mar 2026
Fin Plazo Presentación 6 mar 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 15 may 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 16 may 2026, 06:23

Más licitaciones de Agència Catalana de l'Aigua (ACA)