Abierta 21 sep 2026 (20d 5h) Obras

Actuació a diverses cambres higièniques de l'Escola Montseny de Mollet del Vallès. En aquesta escola s’ha proposat actuar als lavabos de les aules: planta primera i segona. S’eliminen els urinaris existents per donar cabuda a una cambra higiènica d’ús practicable, i planta primera s’adapta les piques a doble alçada per adequar-lo als més petits. Es modificarà la distribució actual, creant una cabina practicable d’ús públic i instal·lant finestres corredisses per permetre un sistema de ventilació natural.

Expediente: COOB/26010

Contrato de obras publicado por Ajuntament de Mollet del Vallès en Barcelona. Duración del contrato: 2 meses. Categoría CPV 45000000. Plazo de presentación de ofertas hasta el 21 sep 2026.

80.841
Presupuesto base
97.009
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
CPV principal
45000000
Lugar de ejecución
Barcelona (Cataluña)
Publicación
31 ago 2026, 08:02
Fecha límite
21 sep 2026, 12:00 (20d 5h)
Duración
2 meses

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 31 ago 2026
Anuncio de Pliegos 31 ago 2026
Fin Plazo Presentación 21 sep 2026
Finaliza en 20 días
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 1 sep 2026, 04:23

Mismo sector y zona (45 en Barcelona)

Abierta 218/2026

Obres d'arranjament de 32 quadres d'enllumenat públic d'Arenys de Munt, segons projecte redactat per l’enginyer industrial Josep Ibañez Gassiot, que especifica els documents de diagnosis i valoració econòmica del arranjament dels defectes de baixa tensió de tots els quadres d’enllumenat.

225.973 €

Abierta B3102026000018

Instal·lació fotovoltaïca a les cobertes de la Caserna de la Policia Local i de l'Arxiu Municipal

71.959 €

Abierta OBM/2026/67

Les actuacions necessàries al Poliesportiu Nostra Llar al municipi de Sabadell per a millorar la pista poliesportiva i adequar-la per la pràctica d'hoquei i patinatge artístic, renovant el paviment i adequant la tanca a la normativa.

81.083 €

Abierta 2025_2511

És objecte del contracte les obres contingudes en el Projecte drenatge al camí d’accés a la muntanya rodona al terme municipal de Subirats

70.670 €

Abierta 900625/26

Obres de naturalització de la coberta ubicada en l’edifici Ecoparc 3, al municipi de Sant Adrià del Besòs.

157.475 €

Abierta 2026/000031316

l’execució de les obres que afecten la façana de l’edifici de Plaça Espanya, 1, a fi i efecte de poder posar en servei l’equipament destinat a joves que ocuparà aquest edifici. Els treballs corresponen a suplementar les zones exteriors de façana que actualment no disposen de l’acabat d’aïllament exterior («sate») degut al pas del cablejat aeri de diverses companyies subministradores així com de la canal de canalització d’instal·lacions.

39.945 €

Abierta OBM/2026/77

L'objecte d'aquesta contractació és dur a terme el conjunt dels treballs inclosos en cadascuna de les memòries valorades d'obres, les quals recullen les actuacions necessàries per dur a terme la millora de l'eficiència energètica de l'enllumenat exterior de diferents camps de futbol al municipi de Sabadell, concretament: al camp de futbol de Ca n'Oriac, ubicat a la ronda de Collsalarca, 6, al camp de futbol de La Creu, ubicat al carrer de Pardo Bazán, 31 i al camp de futbol de Can Rull, ubicat al carrer de Lucreci,1.

313.660 €

Abierta X2026001354

El present contracte té per objecte l’execució de les obres d’una bassa de laminació a la parcel·la situada a l’Avinguda de la Pedra Blanca, del terme municipal de Premià de Dalt, la formació d’un aparcament de cotxes amb una capacitat de 80 places al costat sud de la bassa i la naturalització dels espais oberts.

1.047.300 €

Abierta 2026/09

La prestació consisteix en l'execució de les obres d’adequació i millora de la pista de volei platja al parc situat entre els carrers Marta Mata i ronda del Torrent d’Artés, per a la millora de l’accessibilitat, de la funcionalitat i de l’estat del paviment segons memòria tècnica aprovada

52.514 €

Abierta 2026/3255

Obres de manteniment i conservació dels vials de la Xarxa viària bàsica (XVB) de Sant Celoni, corresponents a l'any 2026, segons el que estableix el Pla municipal de prevenció d'incendis forestals (PPI)

39.802 €

Más licitaciones de Ajuntament de Mollet del Vallès