Adjudicada Servicios

ACORD MARC SERVEIS TÈCNICS

Expediente: 2026/1494

Acord marc per a la contractació administrativa dels serveis tècnics i de consultoria Lot 1: redacció de projectes i direccions d’obres d’edificació d’obra nova, ampliació, manteniment, millora, i/o rehabilitació Lot 2: redacció de projectes i direccions d’obres d’urbanització, obres municipals ordinàries d'espai públic i urbanització i projectes de desconstruccions Lot 3: instruments de planejament urbanístic Lot 4: planificació territorial i ambiental Lot 5: treballs previs o complementaris Lot 6: serveis de consultoria tècnica en serveis públics Lot 7: serveis de consultoria i assistència tècnica en l’àmbit de la “defensa del territori”. - necessitat de gran equip Lot 8: serveis de consultoria i assistència tècnica en l’àmbit de la “defensa del territori”. - necessitat de petit equip o professional individual Lot 9: serveis de consultoria econòmica en general Lot 10: serveis de consultoria i impuls del territori amb enfocament econòmic i turístic

2.644.628
Presupuesto base
264.463
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
Lugar de ejecución
Deltebre, Tarragona (Cataluña)
Publicación
10 mar 2026, 09:02

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 10 mar 2026
Anuncio de Pliegos 10 mar 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 10 jul 2026
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 11 jul 2026, 12:14

Más licitaciones de Mancomunitat Intermunicipal Deltatres

En la misma provincia (Tarragona)