Adjudicada Servicios

ACORD MARC SERVEIS JURÍDICS

Expediente: 2026/2320

L'objecte dels contractes que se celebraran en l’àmbit del present acord marc serà la prestació de serveis professionals d'assessorament jurídic, i defensa jurídica especialitzada en matèria corresponent a l’àmbit del lot en qüestió, així com serveis de consultoria. LOT 1: Serveis jurídics en l’àmbit del dret administratiu en general que inclourà també la contractació pública administrativa i temes civils. LOT 2: Serveis jurídics en l’àmbit de dret urbanístic i del medi ambient LOT 3: Serveis jurídics en l’àmbit del dret financer, tributari i hisenda LOT 4: Serveis jurídics en l’àmbit del dret laboral LOT 5: Serveis Jurídics en l’àmbit del dret penal LOT 6: Serveis d’assistència en procediments de mediació

1.785.124
Presupuesto base
297.521
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
Lugar de ejecución
Tarragona, Tarragona (Cataluña)
Publicación
23 mar 2026, 09:34

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 23 mar 2026
Anuncio de Pliegos 23 mar 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 10 jul 2026
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 11 jul 2026, 12:15

Más licitaciones de Mancomunitat Intermunicipal Deltatres

En la misma provincia (Tarragona)